banner194

Muhammet Erci'den Seçim Mesajı

AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Muhammet ERCİ 1 Kasım Seçimlerinim ardından yaptığı açıklamalar şu şekilde; An itibari ile görüyoruz ki Milli İrade yeniden İstikrar dedi ve AK Partiye tek başına iktidar görevini vermiş oldu.

Muhammet Erci'den Seçim Mesajı
 AK PARTİ HENDEK GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MUHAMMET ERCİ’DEN SEÇİM MESAJI

Biz AK Kadrolar olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de görevimizin bilincinde olacağız ve güçlü Türkiye için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.


Bize oy veren vatandaşlarımızı hiçbir zaman pişmanlığa düşürmeden hak yolunda Milletimiz ve Ülkemiz için en doğru olanı yapma gayreti içerisinde olacağız.


Ülkemizin İstikrarı için, Güçlü bir Türkiye için bizden desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.
Ve ayrıca seçim sürecinde Gece gündüz demeden çalışan tüm Yönetim Kurulu Üyelerime, Teşkilatlatlarımızın her kademelerinde görev yapan saygı değer abilerimize, ablalarımıza, kardeşlerimize de ayrıca teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.1 Kasım 2015 Milletvekili seçimlerinin Vatanımıza, Milletimize, tüm Dünyaya ve Bütün Müslüman alemine hayırlı olmasını diliyorum.’’
Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2015, 13:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan esiyok
Hakan esiyok - 4 yıl Önce

muhammet baskanımızn çok emekleri var Allah razı olsun

Sezer yazıcı
Sezer yazıcı - 4 yıl Önce

Allah sizin gibilerden razı olsun

SIRADAKİ HABER