Mahalle Gezileri düzenlediler

AK Parti Hendek Teşkilatı Mahalle Gezilerinde. İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Teşkilatı ile birlikte Sümbüllü, Kırktepe, Güneyköy ve Kadifekale Mahalle ziyaretlerinde bulundular.

Siyaset 26.05.2016, 07:38 26.05.2016, 07:47
Mahalle Gezileri düzenlediler
İlk olarak Sümbüllü mahallesinde Hamdi Çakıroğlunu ve üyeleri  ziyaret eden Sofu ve ekibi üyelik güncellemelerini tamamladılar. Daha sonra  Sofu ve ekibi , Kırktepe mahalle Başkan'ı Fikri Uzunuğlu ziyaret ettiler. sonrasında Kadifekale mahallesine giden Sofu ve ekibi Mahalle başkanı İmran Sunman ve üyelerle bir araya gelerek üyelik güncellemelerini tamamladılar. Ve son olarak Güneyköy Mahallesine giden heyet,  Mahalle başkanı Davut Tok ve üyelerle birlikte güncellemeleri tamamlayıp çeşitlik konularda sohbet ettikten sonra mahalleden  ayrıldılar .


Ak Parti İlçe Başkanı Sofu Mahalle ziyaretlerinde yaptığı konuşmada “Gücünü Hendek halkından  ve üyelerinden alan Ak Parti Hendek ilçe Teşkilatı,Başkan'ı ve Yönetimi her zaman olduğu gibi yine halkın içinde olmaya devam ediyor,


Gece gündüz demeden hayırlı ve adaletli hizmet yapmak için her daim Hendek halkının yanında olmaya devam edecektir.


Mahalle Ziyaretlerinde İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu'ya, Teşkilat Başkanı  Hamit Canlı ve Sümbüllü, Kırktepe, Güneyköy ve  Kadifekale Mahalleleri Koordinatörü Mali İşler Başkan'ı Fatih Sunman ve Yönetim Kurulu üyesi Bekir Akgün eşlik ettiler.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 09 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
0
açık