Kurum Müdürlerini Ziyaret Etmeye Devam Ediyorlar...

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve yönetimi ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Göreve geldiğinden itibaren çalışmalarına büyük önem veren Fide bu sefer ki ziyaretlerine hastaneden başladı.

Siyaset 12.02.2018, 12:04
Kurum Müdürlerini Ziyaret Etmeye Devam Ediyorlar...

İlk olarak Hendek Devlet Hastanesi Müdürü Gökhan Eygi’ yi makamında ziyaret etti. Hastane hakkında bilgi alarak, sorularını sordular. Sonrasında Başhekim Dr. Sedat Aydın’a ziyarette bulundular. Başhekim gençliği hoş bir şekilde karşılayıp, tek tek tanışarak onlarla sohbet etti.

İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı’ya ziyarette bulunan gençler yapılan sporlar hakkında bilgi aldı. Akıcı günümüzde gençlerin spora daha çok teşvik edilmesi gerektiğini söyledi. Hendek ilçemizin spor alanındaki gelişimlerini, öğretmenlik yıllarından bugüne yaptığı çalışmaları anlattı. 

Son olarak Kızılay Başkanı Sami Bağdatlı ’yı ziyaret eden gençler kan bağışının önemi ve ne sıklıkla bağış yapılması gerektiği hakkında sorular sordular. Kızılay’ın yardıma ihtiyacı olan aileleri tespit edip bu konuda yapılan çalışmalar hakkında da bilgi aldılar. 

Yaptıkları her ziyarette farklı konular hakkında bilgi alan Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide  yönetim olarak gençleri bilinçlendirmek için daha çok çalışmalar yapacaklarını dile getirdi.
 

Yorumlar (0)
28
açık