Kurtulmuş Hendek’te Aday Tanıtım Programına Katıldı.

Dün Hendek Atatürk Kapalı Spor Salonu Bahçesinde, Hendek Belediyesi Cumhur İttifakı meclis üyeleri ve Hendek Cumhur İttifakı aday ve meclis üyeleri tanıtım toplantısı düzenlendi. 

Hendek Siyaset 10.03.2019, 11:46 10.03.2019, 13:02

Dün Hendek Atatürk Kapalı Spor Salonu Bahçesinde, Hendek Belediyesi Cumhur İttifakı meclis üyeleri ve Hendek Cumhur İttifakı aday ve meclis üyeleri tanıtım toplantısı düzenlendi. 


Toplantıya, AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Sakarya Milletvekilleri, Levent Bülbül, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve 25. Dönem Milletvekilli Ali İnci, Ak Parti ve Mhp Sakarya İl Başkanları , Hendek ilçe başkanları yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Programda Cumhur İttifakı Kapsamında Hendek Belediyesi için Meclis Üyesi Seçilen Adayların İsimleri tek tek okunarak sahneye çağrıldı. 


Proje ve Aday tanıtım toplantısı olarak düzenlenen toplantının projeler kısmına hiç değinilmezken, projeler konusunda hiç bir açıklama gelmedi. 


Aday Sofu nun Programa davet için yayınlamış olduğu mesaj şöyleydi.


Cumhur İttifakı Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayları  şöyle olmuştu ;

1- Adem Sefa (İnşaat Mühendisi) 2- Yaşar Aygüneş (Serbest) MHP 3- Recep Yarıcı (Muhasebe) 4- Hamdullah Akçay (Serbest) MHP 5- Fethi Darol (Avukat) 6- Taner Yılmaz (İşçi) MHP 7- Şamil Kabasakal (Esnaf) 8- Hamit İsmailoğlu (Emekli) 9- Hasan Hüseyin Bıçakçılar (Muhasebeci) MHP 10- Aziz Koç (Çiftçi) 11- Hüseyin Çetinkaya (Yönetici ) MHP 12- Ahmet Der (Hafriyat) 13- Kamil Aygen (İşçi) MHP 14- Merve Car (Esnaf) 15- Fahrettin Öztürk (Mobilyacı) 16- Murat Mülazimler (Serbest) MHP 17- Erdem Koçoğlu (Muhasebe) 18- Tahsin Kızar (Yönetici) MHP 19- Remzi Alemdaroğlu (Emekli) 20- Fazlı Açıkdeniz (İşçi) MHP 21- Atahan Tutkun(İş Adamı) 22- Tarık Yazıcı (Esnaf) Kontenjan Adaylar 1- Lokman İçöz (İş Adamı) 2- Hamit Canlı (Esnaf) 3- Cemil İşnel (İş Adamı) 


 

Yorumlar (2)
Ali İhsan 3 yıl önce
Rahmetli sağlığında siyasette olduğu sürece AKP ye hiçbir zaman yanaşmadı.Hatta Sivas'tan bağımsız aday olarak meclise girdi ama Destici gibi asla AKP kontenjanından falan seçilmedi.Rahmetli hayattayken kimse oy vermedi şimdi yaşasaydı şöyleydi böyleydi... Babaoğlu belki seçilemez bilmiyorum ama en azından Muhsin Yazıcıoğlu' na yakışır onurlu bir duruş sergiliyor.
Volkan Ilkay Yücebaşş 3 yıl önce
Bu hareket gecerliydi. Yasadaydi rahmetli muhsin yazici oğlu oda gelirdi baskan Babaoğlu icin Allah rahmet eylesin
4
açık