İlçe Teşkilatı Davette Buluştu

Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyesi Veysel GÜRSEL'in vermiş olduğu davette bir araya geldi. Gerçekleştirilen davete Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi KILIÇ ve Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ de katıldı. 

İlçe Teşkilatı Davette Buluştu


Davette söz alan Hendek Belediye başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ  ilçemize yapılmakta olan yatırımlar ile ilgili bilgiler verdi. Uzak mahallelerimize yapılan asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirten PÜSKÜLLÜ, asfaltı tamamlanan mahalleler ile ilgili de bilgiler verdi. 

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi KILIÇ ise ülke gündemine dair açıklamalar yaptı.

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal SOFU davetinden dolayı yönetim kurulu üyesi Veysel GÜRSEL'e teşekkür ederek başladığı konuşmasında " Davetimize icabet eden il başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Kendileri ülke gündemine dair önemli bilgiler verdiler.  Bizlerde bu konularda kendi üzerimize düşenleri yapmaya devam edeceğiz. Belediye başkanımıza da İlçemize yapılan yatırımlar nedeni ile teşekkür ediyoruz. İlçemizde asfaltı olmayan mahallemiz kalmadı çok ciddi bir yol yatırımı belediyemiz tarafından gerçekleştirildi.  Bu yatırımlarda büyük emeği olan belediye başkanımız İrfan PÜSKÜLLÜ'ye ve ekibine de bir kez daha teşekkür ederiz . Bizler de bu süreçte üzerimize düşeni yerine  getiriyoruz, getirmeye devam edeceğiz. Basında çıkan bazı haberler üzerinden nemalanmaya çalışanlara inat ilçemize birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye devam edeceğiz. " diyerek sözlerini tamamladı.
Kaynak : Hendek Akparti İlçe Başkanlığı Basın tarafından Faaliyet Bülteni olarak gönderilmiştir.
 
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER