Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

İlçe Başkanı Sofu'dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Akparti ilçe teşkilatı başkanı Sofu Kutlu doğum haftası dolayısıyle yayınladığı mesajda Hz. Muhammed'i daha iyi tanıdıkça ve anladıkça, mesajının mahiyeti de doğru anlamıyla çok daha güçlü bir şekilde dünyada karşılık bulacağına inandığını ifade etti.

İlçe Başkanı Sofu'dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı
Ak Parti İlçe teşkilatı başkanı Sofu yayınladığı mesajla Hendek'lilerin kutlu doğum haftasını kutladı. Sofu mesajında '' Kutlu Doğum Haftası, peygamberimizin yaşayışını, hadis-i şeriflerini, mesajlarını yeniden hatırlamak, yeniden düşünmek ve layıkıyla anlamak için iyi bir fırsattır 20 nisan 571 de pazartesi sabahı Sevgili Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Alemlere Rahmet olarak dünyaya teşrif etmiştir .Bu nedenle ,bu hafta, özünde güzel ahlak, doğruluk, barış ve sevgi olan; insanlığın mutluluğunu esas alan İslam'ın evrensel ve çağlar üstü mesajını bize ulaştıran Peygamberimiz Hz. Muhammed'in kutlu doğumunu idrak ediyoruz. O, bütün insanlığa kucak açan bir barış ve sevgi öğretisinin taşıyıcısı olmuş, doğruluk ve güzel ahlakın en iyi örneğini kendi hayatıyla göstermiştir. Bütün insanlık için örnek bir şahsiyet olan Peygamberimiz Hz. Muhammed'i daha iyi tanıdıkça ve anladıkça, inanıyorum ki mesajının mahiyeti de doğru anlamıyla çok daha güçlü bir şekilde dünyamızda karşılık bulacaktır. Kutlu Doğum Haftası, peygamberimizin yaşayışını, hadis-i şeriflerini, mesajlarını yeniden hatırlamak, yeniden düşünmek ve layıkıyla anlamak için iyi bir fırsattır.


Bu düşüncelerle, Peygamberimiz Hz. Muhammed'in doğumunu kutluyor, onun evrensel barış ve sevgi çağrısında buluşmayı diliyorum. "  ifadelerini kullandı..

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER