banner194

İlçe Başkanı Sofu'dan Berat Kandili Mesajı

Ramazan ayına adım adım yaklaştığımızı müjdeleyen Şaban ayının 15. gecesi BERAT kandilidir. İlçe Başkanı Sofu Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İlçe Başkanı Sofu'dan Berat Kandili Mesajı
banner180
 Ramazan ayına adım adım yaklaştığımızı müjdeleyen Şaban ayının 15. gecesi BERAT kandilidir. Birlik ve beraberliğe, kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde Beraat Kandilini de vesile edinerek dostluğumuzu pekiştirmeliyiz. Birlik ve beraberliğimize zarar verecek davranışlardan uzak durmalıyız.

Tüm İslâm âleminin birlik ve dirliğine, dünyanın pek çok yerinde haksızlığa ve zulme uğramış Müslüman kardeşlerimizin kurtuluşlarına, insanlığın hidayet ve barışına; İslam coğrafyasının değişik bölgelerinde akan kan ve gözyaşının durmasına, maddî ve manevî hayırlara-bereketlere vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim. 

 Ramazan Ayının  müjdecisi olan bu mübarek gecede, tüm İslam Âleminin, Hendek halkının  Berat Kandilini en kalbi duygularımla kutlarım .


Ak Parti Hendek İlçe Başkanı 
Ali Kemal Sofu

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2015, 18:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

regaip kandili tüm ulusumuza, islam alemine ve hendek'li hemşehrilerimize kutlu olsun. i̇çinde bulunduğumuz bu mübarek günün hatırına, birlik beraberlik ve kardeşliğimizin pekiştirilmesine engel olan ayrıştırıcı, ötekileştirici ve toplumumuzu bölücü her türlü söylemin ve engelin karşısında olduğumuzu hep beraber söyleyelim. toplumumuzun birer parçası olan milliyetçi, solcu, sosyal demokrat, alevi, sünni, inanan, inanmayan, müslüman, hıristiyan, tüm etnik kökenli vatandaşlarımızı hep birlikte kucaklayalım. ayrıştırma ve ötekileştirme yapanları lanetleyelim. bu ayrıştırmadan çıkar sağlamak isteyen muktedirlere (!) hep birlikte karşı duralım. ne dersin? bu karşı duruşa "söyle varmısın (ız)"...(!)

SIRADAKİ HABER