Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Her Akşam Farklı Bir Mahallemizde Teravih Namazı

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Sofu ve yönetimi Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve meclis üyeleri ile birlikte "her akşam farklı bir mahallemizde Teravih namazı" kapsamında Puna ortaköy , Yeşilyurt ve Çamlıca mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldiler.

Her Akşam Farklı Bir Mahallemizde  Teravih Namazı
Sofu ve Püsküllü , Mahallenin camisinde kılınan yatsı ve teravih namazından sonra mahalle sakinleri ile bir araya gelip çesitli konularda sohbet ettiler . 


Ali Kemal Sofu  "Belediye Başkanımız meclis üyelerimiz   ve  yönetim kurulu arkadaşlarım ile beraber Ramazan ayında yetişebildiğimiz kadar her akşam bir mahallede teravih namazımızı kılıp halkımızla iç içe olup çay sohbeti eşliğinde fikir alış verişi yapıyoruz. Bu mübarek günlerimizi birlik beraberlik ve hoşgörü içersinde yaşamaya çalışıyoruz" dedi.


Belediye Başkan İrfan Püsküllü  "Ramazan ayında mahalle  ziyaretlerimize devam ediyoruz. Halkımızla, namazımızı kılarak, Ramazan  ayının  maneviyatını hep birlikte yaşamaya devam edeceğiz" dedi


Ziyaretlere Belediye Başkan Yardımıcısı Sinan Baylan ,  Mahmut Nedim Alkan ilçe yönetiminden Adem Öz, Remzi Alemdaroğlu , Murat Akdeniz , Kamil Çan  katıldılar .
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2015, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER