Bin Çeşit Yapı Market

"Hendeklilerin akılları ile dalga geçiyorlar"

Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu Kazımiye Mahallesinde konuştu. Sofu, “Kazimiye’de gelip ‘Beceremediniz defolup gidin’ diyorlar başka yerde ‘AK Parti falanca ismi aday gösterse ben aday çıkmazdım’ diyorlar. Bu nasıl siyaset? Hendeklilerin akılları ile dalga geçiyorlar. Biz bu belediyeyi böyle isimlere bırakamayız” dedi. 

"Hendeklilerin akılları ile dalga geçiyorlar"

“Halkın belediyesini birilerine teslim edemeyiz”

DESTEK İSTEDİ
Temposunu zirveye çıkararak Hendek için gece gündüz sahada çalışarak vatandaşlarla buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, Kazımiye Mahallesinde coşkulu kalabalığa seslendi. Mahalle girişinde meşalelerle karşılanan Sofu, Kazımiyelilerle kucaklaştı. Düzenlenen mitingde Sofu’ya AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve MHP ilçe başkanı Burhan Namlı ile meclis adayları da destek verdi.


GÜÇLÜ HENDEK GÜÇLÜ TÜRKİYE
Mitingde konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, “Cumhur İttifakı akşamdan sabaha masa başında oluşturulmuş ittifak değildir.  Cumhur ittifakı 15 Temmuz gecesi vatanını milletini seven herkesin sokaklara çıkarak namlulara silahlara karşı çıkarak oluşturduğu bir ittifaktır. Bu ittifak Türkiye’nin dünyada dimdik ayakta durması, mazlumların umudu olması için gereklidir ve biz bu ittifakın sonuna kadar arkasındayız.  Cumhur İttifakına sahip çıkarak oy vererek hem Cumhurbaşkanımıza hem Devlet Bahçeliye olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti hükümetimize, güçlü Türkiye’ye hep birlikte destek olacağız” dedi.

 
GECE GÜNDÜZ HENDEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Sofu sözlerini şöyle sürdürdü: “Önümüzde 4,5 yıl seçim var. Bizi istikrarlı günler bekliyor. Cumhur İttifakından oylar biraz aşağı düşerse hükümet halkın gözünde değer kaybetti diyerek birilerine iktidarımızı ve başkanlık sistemimizi sorgulatmayacağız. İnşallah 31 Mart’ta Hendek ve Kazımiye Cumhur İttifakına sahip çıkacaktır. Mesele hizmet, mesele Hendek’in daha ileri gitmesi mesele 2023 hedeflerine ulaşabilmektir. Bize bu görevi veren büyüklerimize mahcup olmamak için çok çalışmalıyız. Gece gündüz Hendek için 5 yıl boyunca çalışacağız. Ekibimizle birlikte çalışmaya hazırız. Belediyecilik bizim işimiz, hizmet bizim işimiz. Yaparsa AK Parti yapar. Biz büyük bir aileyiz. Arkamızda İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Bakanlarımız ve Cumhurbaşkanımız var. Bu büyük ailenin gücü ile Hendek için çalışacağız. Biz büyük aileyiz diyoruz ama bundan rahatsız olanlar var. Büyük ailemizin gücünü Hendek’e hizmet çevireceğiz. Hendek’e hizmet için milletvekillerimizin desteği her zaman arkamızdadır.”


HENDEKLİLERİN AKILLARI İLE DALGA GEÇİYORLAR
Sofu son olarak ise şunları kaydetti: “Kazımiye’de doğalgaz sınıra kadar gelmiş. Bu doğalgazı Kazımiye’ye AK Parti’den başka kim getirebilir? Hizmetin adresi AK Parti’dir ve yaparsa AK Parti yapar. Doğalgazdan tüm Kazımiye faydalanacak. Bazı mahalle bağlantı yollarımız var bunları da tamamlayacağız. Birileri diyor ki ama çıkıp ne yaptınız diyor. 20 yıldır AK Parti ne yapmış diyorlar. Kazimiye’de gelip ‘Beceremediniz defolup gidin’ diyorlar başka yerde ‘AK Parti falanca ismi aday gösterse ben aday çıkmazdım’ diyorlar. Bu nasıl siyaset? Hendeklilerin akılları ile dalga geçiyorlar. Biz bu belediyeyi böyle isimlere bırakamayız. Bu belediye halkın belediyesidir, Ali İnci ve İrfan Püsküllü Başkanımızdan aldığımız hizmet mirasını devam ettirmek istiyoruz. Hendek’in AK Parti döneminde aldığı hizmeti görmezden gelmek inkar etmek için ancak kör olmak gerekir. Bu belediyeyi birilerine bırakarak halktan koparılmasına müsaade etmeyiz.”


Haber:  Ak Parti Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nermin Yelken
Nermin Yelken - 1 yıl Önce

yıllardır bu söylediklerini senin partin yapmıyormu ? yapıyor hemde balgibi şimdi sen diyorsinki bunu yapıyorlar sen önce partine bak sonra yaptıklarınız yanlışlara

Kadir De
Kadir De - 1 yıl Önce

Defolup gitsinler diye bir söz çıkmadı kimsenin ağzından. Turgut Başkan 5 senedir çalışıyor senin aday olup olacağın bile belli değildi sırf Ali İhsan Yavuz un 3. dönem sonrası Sakarya Belediye Başkanlığı için seni görevlendirdiler. ki Ali İncinin desteğini alıyorsun ama bundan 5 sene önce 2014 te vaad edilen hiç bir proje gerçekleştirilemedi. Bunun sorumluları Ali İnci ve Akp İlçe Başkanı olarak sensin....İrfan başkanında kısmi olarak sorumluluğu bulunmakta hiç seçilmediği için bilemiyoruz nasıl bir başkanlık yapacağını

Faruk Odacı
Faruk Odacı - 1 yıl Önce

Kimse kimsenin aklınla dalga geçmiyor geçemez de kimin ne olduğunu hepimiz biliyoruz sonuçta aynı memleketteyiz fitne fesat sokmanın konuşmanın kimseye yararı olmaz hee iyi olan a parti b parti hep kardeşiz yüze bakıyoruz Allah Başkan adaylarını muvaffak etsin benim oyum bizim Turgut’a

Okan Karagüzel
Okan Karagüzel - 1 yıl Önce

Kimin ne olduğunu herkes biliyor bay Kemal sofu

Turgut Sakin
Turgut Sakin - 1 yıl Önce

yüzde 58 ile Babaoglu hayırli ugurlu olsun

Ercan Çakır
Ercan Çakır - 1 yıl Önce

Hendekle hendekliyle oynamayi artik birakin düşün milletin yakasindan ortami geriyorsunuz bu millet dersini verecek vesselam bizim turgut

Volkan Ilkay Yücebaşş
Volkan Ilkay Yücebaşş - 1 yıl Önce

Ulan sizin genclik kollariniza 6_7yil once bir suru insani uye yaptim hendekte bana 40tl para verdiniz 2 sene snra geldm iszim dedim bni bir ise sokamadiniz yada sokmadiniz.. Ben değilde sizin nını'nız dıdısı gelseydi belediyeye ya baskan yardimcisi yada sosyal yardımlasma müdürü yaparsiniz yaptinizda.

Usta
Usta - 1 yıl Önce

Sofu kurtaramazsin bostanı


SIRADAKİ HABER