Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendekli Eski Alperenler Sofu’yu desteklediklerini açıkladı

Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, BBP önceki dönem yönetimi ile bir araya geldi. Ziyarette BBP eski yönetimi 31 Mart’ta Sofu’ya tam destek vereceklerini açıkladı.

Hendekli Eski Alperenler Sofu’yu desteklediklerini açıkladı

BBP eski yönetiminden Sofu’ya  Destek. Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, BBP önceki dönem yönetimi ile bir araya geldi. Ziyarette BBP eski yönetimi 31 Mart’ta Sofu’ya tam destek vereceklerini açıkladı.

CUMHUR İTTİFAKI
Hendek’te bir restoranda düzenlenen yemekte Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu Büyük Birlik Partisi’nin Hendek’teki önceki dönem ilçe başkanı Aydın Taşkın ve yönetimi ile buluştu. Buluşmadan büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Sofu, Cumhur İttifakının öneminden bahsederek millet bekasına vurgu yaptı.

TAM DESTEK
Yemekte Cumhur İttifakına ve Ali Kemal Sofu’ya tam destek verdiklerini açıklayan Aydın Taşkın, Sofu’nun elini kaldırarak Cumhur İttifakının yanında olduğunu söyledi. Sofu ise teveccühlerinden ötürü Taşkın ve teşekkür ederek, “31 Mart’ta inşallah Hendek’te alnımızın akı ile çıkacağız. Hizmet, istikrar ve beka için Hendeklilerin sandıkta Cumhur İttifakımıza tam destek vereceğinden şüphemiz yok” dedi.

Haber:  Ak Parti Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 14:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Usta
Usta - 1 yıl Önce

Eğer siz alperenseniz ben değilim ,ben alperensem siz değilsiniz , alperenlik üçe beşe pazarlık etmek değildir , Muhsin beyimiz gibi dimdik durmaktir , şehit olmadan önceki açıklamalarına bir bakın anlarsınız ne demek istediğimi . Piyonlarla yanyana durmak değildir alperenlik. Zoraki millete dayatılan la yanyana durmak değil dir alperenlik ,yigitliktir alperenlik

Fatih Acıklık
Fatih Acıklık - 1 yıl Önce

Usta ortam öyle karsikki,kimin eli kimin cebinde belli değil...

Ergün Konakçı
Ergün Konakçı - 1 yıl Önce

Alperenler kendi partileri dururken akp yemi oy verecek

Muhsin
Muhsin - 1 yıl Önce

tarih ve bu haber sizi utana utana yazsın emii davasını satan ş****ler böylesi görülmedi...

Gökmen Yılmaz
Gökmen Yılmaz - 1 yıl Önce

Muhsin başkan ne demişti bizim oy kaygımız olsaydı çoktan o koltuğa otururduk bizim devşirmelere ihtiyacımız yok biz bize yeteriz fırıldak olmaya gerek yok
Biz Alperen’ler olarak doğru neyse onu yaparız tebrikler kardeşlerime

Umit karabulut
Umit karabulut - 1 yıl Önce

Saçmalık herkes kendi adına konuşacak .bir ocak yok teşkilat yok alperenlerde neymiş. ...nizdan element uydurmayin

Volkan-Yasemin Kandil
Volkan-Yasemin Kandil - 1 yıl Önce

Siyasetin de b****u çıktı. Nalet olsun sana sarayın arka bahçesi

SIRADAKİ HABER