Hendekli Eski Alperenler Sofu’yu desteklediklerini açıkladı

Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, BBP önceki dönem yönetimi ile bir araya geldi. Ziyarette BBP eski yönetimi 31 Mart’ta Sofu’ya tam destek vereceklerini açıkladı.

Hendek Siyaset 29.03.2019, 13:02 29.03.2019, 14:40
Hendekli Eski Alperenler Sofu’yu desteklediklerini açıkladı

BBP eski yönetiminden Sofu’ya  Destek. Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, BBP önceki dönem yönetimi ile bir araya geldi. Ziyarette BBP eski yönetimi 31 Mart’ta Sofu’ya tam destek vereceklerini açıkladı.

CUMHUR İTTİFAKI
Hendek’te bir restoranda düzenlenen yemekte Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu Büyük Birlik Partisi’nin Hendek’teki önceki dönem ilçe başkanı Aydın Taşkın ve yönetimi ile buluştu. Buluşmadan büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Sofu, Cumhur İttifakının öneminden bahsederek millet bekasına vurgu yaptı.

TAM DESTEK
Yemekte Cumhur İttifakına ve Ali Kemal Sofu’ya tam destek verdiklerini açıklayan Aydın Taşkın, Sofu’nun elini kaldırarak Cumhur İttifakının yanında olduğunu söyledi. Sofu ise teveccühlerinden ötürü Taşkın ve teşekkür ederek, “31 Mart’ta inşallah Hendek’te alnımızın akı ile çıkacağız. Hizmet, istikrar ve beka için Hendeklilerin sandıkta Cumhur İttifakımıza tam destek vereceğinden şüphemiz yok” dedi.

Haber:  Ak Parti Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni

Yorumlar (7)
Usta 3 yıl önce
Eğer siz alperenseniz ben değilim ,ben alperensem siz değilsiniz , alperenlik üçe beşe pazarlık etmek değildir , Muhsin beyimiz gibi dimdik durmaktir , şehit olmadan önceki açıklamalarına bir bakın anlarsınız ne demek istediğimi . Piyonlarla yanyana durmak değildir alperenlik. Zoraki millete dayatılan la yanyana durmak değil dir alperenlik ,yigitliktir alperenlik
Fatih Acıklık 3 yıl önce
Usta ortam öyle karsikki,kimin eli kimin cebinde belli değil...
Ergün Konakçı 3 yıl önce
Alperenler kendi partileri dururken akp yemi oy verecek
Muhsin 3 yıl önce
tarih ve bu haber sizi utana utana yazsın emii davasını satan ş****ler böylesi görülmedi...
Gökmen Yılmaz 3 yıl önce
Muhsin başkan ne demişti bizim oy kaygımız olsaydı çoktan o koltuğa otururduk bizim devşirmelere ihtiyacımız yok biz bize yeteriz fırıldak olmaya gerek yok
Biz Alperen’ler olarak doğru neyse onu yaparız tebrikler kardeşlerime
Umit karabulut 3 yıl önce
Saçmalık herkes kendi adına konuşacak .bir ocak yok teşkilat yok alperenlerde neymiş. ...nizdan element uydurmayin
Volkan-Yasemin Kandil 3 yıl önce
Siyasetin de b****u çıktı. Nalet olsun sana sarayın arka bahçesi
24
parçalı az bulutlu