Hendek’in Başkanı Babaoğlu Ankara Kurultayında...

Hendek den bir kafile ile birlikte Ankara'ya giden Belediye Başkanı Babaoğlu Mhp nin 13.Büyük Kurultayına katılarak oyunu kullandı.

Hendek Siyaset 18.03.2021, 17:34 18.03.2021, 17:40
Hendek’in Başkanı Babaoğlu Ankara Kurultayında...
© HENDEK HABER

BABAOĞLU: ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

MHP lideri Devlet Bahçeli, Ankara’da gerçekleşen 13.Büyük Kurultayda yeniden Genel Başkanlığa seçildi. Kurultayda oyunu kullanan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Rabbim Genel Başkanımızı başımızdan eksik etmesin, vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

MUHTEŞEM COŞKU

"İstiklal İçin Birlik İstiklal İçin Dirlik” diyerek Ankara Spor Salonunda gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 13. Olağan Büyük Kurultayı büyük bir coşkuya sahne oldu.  Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, kurultaydan bir gün önce MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve kurultay delegeleri ile birlikte Ankara’ya giderek bir dizi temaslarda bulundu. MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, MHP li vekiller ve partinin üst kademe yöneticileriyle bir araya gelen Babaoğlu, bugünde Sakaryalı kurultay delegeleri ile birlikte salondaki yerini aldı.

Hendek’in Başkanı Babaoğlu Ankara Kurultayında...

DAVETLİLERE KOVİD TESTİ

Kurultaya katılan kısıtlı sayıdaki davetliler salgın tedbirleri kapsamında KOVİD-19 testinden geçti. Tedbirlerin en üst düzeyde tutulduğu kurultayda tek aday olan MHP lideri Devlet Bahçeli’nin konuşmaları ve tüm dünyaya verdiği mesajlar büyük alkış aldı. Seçimlere geçildiğinde ise tek aday olan Bahçeli, tüm delegelerin oyunu alarak yeniden genel başkan seçildi. 

Hendek’in Başkanı Babaoğlu Ankara Kurultayında...

OYUNU KULLANDI, TEBRİK ETTİ

Oyunu kullandıktan sonra konuşan Başkan Babaoğlu, “13. Olağan Büyük Kurultay'ımızda Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli, tüm delegelerin oylarıyla yeniden MHP Genel Başkanlığına seçildi. Allah başımızdan eksik etmesin, Vatanımıza, Milletimize ve partimize hayırlı uğurlu olsun. Davamızın peşinde liderimizin her daim emrindeyiz” dedi.

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (2)
heniokh 8 ay önce
gereksiz haraketler
Abdurahman Merve Tapu 8 ay önce
Sayın Babaoğlu sen bırak bahceliyide bidaki seçim bu hendekliden oy alabilcenmi onu düşün bakalim
15
az bulutlu