banner194

Hendek’e teşekkür ziyaretinde bulundu

MHP Milletvekili Zihni Açba’dan Hendek’e teşekkür ziyareti

Hendek’e teşekkür  ziyaretinde bulundu

MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba 7 Haziran seçimlerinin ardından Hendek’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.


MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, Hendek’te  İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte bir süre sohbet etmesinin ardından Hendek ilçe teşkilatına yaptıkları seçim çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Milletvekili Zihni Açba, Babaoğlu ve beraberindekiler ile birlikte İlçe merkezinde esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Vatandaşlar ve Esnafların Hayırlı olsun temennileri ile karşıladıkları Açba’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Seçim çalışmaları kapsamında tüm birimleri ile birlikte gece gündüz çalışan Hendek ilçe teşkilatına teşekkür eden MHP Milletvekili Zihni Açba “ Seçim çalışmalarımız da da söylediğimiz gibi bundan sonrada vatandaşlarımız ile beraber olmayı sürdüreceğiz. Sakarya’mızın sorunlarını Ankara’ya taşıyarak çözümü noktasında gerekeni yapacağız. Her zaman söylediğimiz gibi biz Sakarya’mızın vekili olacağız. Sakarya’mızın sorunları ile ilgili ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Bizlere gösterilen ilgi ve desteklerinden dolayı tüm Hendek’li hemşerilerime teşekkür ederim” dedi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu MHP Milletvekili Zihni Açba’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek ilçe teşkilatı olarak her zaman çalışmaları sürdüreceklerini ifade etti.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER