Hendek'te Babaoğlu Partisini seçti ve Açıklamada bulundu

Cumhur ittifakı nedeniyle Hendek ilçesinde uzun süredir belediye başkan adaylığı için Mhp den çalışmalar yürüten Turgut Babaoğlu , bir süredir istifa etmiş ve yeni bir partiden aday olacağını açıklamıştı. Bu gün Saat : 19:00 sularında yapmış olduğu açıklamayla Büyük Birlik Partisinden Hendek Belediye Başkan Adayı olacağını açıkladı.

Hendek Siyaset 19.01.2019, 21:04 20.01.2019, 17:41
Hendek'te Babaoğlu Partisini seçti ve Açıklamada bulundu

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu'nun açıklaması şöyle oldu ; 

Kıymetli Hemşehrilerim, Sevgili Dostlarım;
Kamuoyunda bilindiği gibi Cumhur İttifakı kapsamında kendi partimden aday gösterilmedim.

Daha sonra yine bir basın açıklamasıyla partimden 13.01.2019 tarihi itibariyle istifa ettiğimi de Değerli Hendek Halkına duyurdum.

Değişen şartlar neticesinde başka bir partiden aday olacağımı, bu konuda da şahsıma gelen teklifleri değerlendirdikten sonra sizinle paylaşacağımı ifade etmiştim.
Senelerdir çalıştığımız projelerimiz karşısında bizi sabırsızlıkla bekleyen, şeffaf belediyecilik anlayışına hasret kalmış hemşehrilerimizin, dostlarımızın beklentilerini de boşa çıkartmayacağımı ifade etmiştim.

Uzun yıllardır şahsımın verdiği emeklerin, vatandaşlarımızın yüksek beklentilerinin, sosyal medyadaki ve sokaktaki infiallerin hiçe sayılmasını hiçbir vicdan kabul etmeyecektir.

Kendi emeklerimi ve nefsimi bir kenara bırakarak siz değerli hemşehrilerime hizmet etmek için adaylığımı ilan ediyorum.

An itibariyle parti belirleme sürecinde; yapılan anketlere, kamuoyu araştırmalarına ve halkımızın teveccühlerine göre Belediye Başkanı Adayı olacağım parti netleşmiştir.

Bundan sonra 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için yapacağımız çalışmalarımıza Büyük Birlik Partisi’yle devam edeceğiz.

Saygılarımla Tüm Kamuoyuna Duyurulur.

Yorumlar (4)
Asım EKER 3 yıl önce
reis arkandayız, sen hangi yola baş koymuşsan o yol yolumuzdur. bu hendek bilsinki kardeşi kardeşe oy için kırdıranlar utansın, kimse kimseyi kırmadan seçime girmek varken seni pasife edeceklerdiye içleri gitti, kurtlar yollarını değiştirmez, her dağ onlarındır
Hendekli 3 yıl önce
dönen dolapları aşıp bbp den aday olmana sevindim, sabah akşam karar değiştiren muhalefet partilerinden se bbp den aday olman en hayırlısıydı, Allah hayırlı eylesin
Osman kırval 3 yıl önce
Ee devlet bekası ne oldu?
Hani yazın dükkana 24 haziran için geldiğinde ülkemizin ilçemizin geleceği için cumhur irtifakına oy istedin bizden sanırım devlet bekası senin belediye başkanı olmandan sonra geliyormuş keşke onuda söylese idin de şimdi davanı satmış olmazdın
ayhan tonyalı akyazılı 3 yıl önce
sakaryada ki büyük yolsuzluk oyunlarınıinşAllah sen bozacaksın babaoğlu.ali ihsan yavuzun hesapları bozulacaktır.