Hendek Şimdi kucaklaşma zamanı... Rakip adayların söylediği sözler unutulur mu ?

31 Mart yerel seçimlerinde, rakibine ve meclis üyelerine söylemedik laf bırakmayan o aday şimdi... Hendek Belediye Başkanlık Makamına gelerek , seçim boyunca balon aday olarak nitelendirdiği , Babaoğlu'nu ziyaret edip tebrik ediyor... Burası Hendek burada siyasette herkes kardeş imajı vermeye çalışan bu siyasi parti temsilcilerinin sergilemiş oldukları tutum ilçede konuşulur oldu... Öyle ya onların siyasetinde her şey mubah sayılıyor...

Hendek Siyaset 16.04.2019, 10:10 16.04.2019, 11:08
Hendek Şimdi kucaklaşma zamanı... Rakip adayların söylediği sözler unutulur mu ?

Şimdi kucaklaşma zamanı

Büyük Birlik Partisi’nden Hendek Belediye Başkanı seçilen Turgut Babaoğlu’nu kutlayanlar arasında seçimde rakibi olan partilerin aday ve ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyeleri de bulundu.


Başkan Turgut Babaoğlu’nu ziyaret edip ’hayırlı olsun’ dileklerini ileten siyasiler arasında İyi Parti Adayı Ahmet Mercan, CHP İlçe Başkanı Reyhan Azaklı, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yasir Yüksek de yer aldı.


Konuklarına teşekkür eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Şimdi ortak paydamız Hendek’te buluşma ve kucaklaşma zamanıdır” dedi.

Tüm halkın beklentileri ve arzuları doğrultusunda en iyisini, en güzelini yapmak için çalışacaklarını vurgulayan Babaoğlu, “Seçim bitti. Vatandaş teveccühünü, desteğini bizden yana kullandı. Biz de her zaman söyledik biz inşallah herkesin benimsediği, herkesin güven duyduğu bir belediye başkanı olmayı amaçlıyoruz demiştik. İnşallah da öyle olacağız. Verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalışacağız. En kısa zamanda hizmete sunmak için tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” diye konuştu.

Yorumlar (2)
Nermin kutluay 3 yıl önce
ey mercan balonmu gerçekmi gördünmü yüzün kızarmadan o makama nasıl çıkıyorsun azıcık utanma olsa o pozu vermezsin, hadi verdin ilçe başkanın nerede ?
Kazım Bayır 3 yıl önce
yazık yazık çok yazık sen hendek mahallerinde söylemedik lafı burakma sonra kalk git makama ben geldim de hoş beş et davayı satan sen davanı 3-5 kez saatın mercan , babaoğlu davayısını satti diyenlere mercan örneği heee birde dikyokuş var oda ap ayrı bir siyasetçi , adayının kongresinin tam ortasında ben konuştum alkışladınız teşekkür ederim benim yetişmem gereken bir toplantı var diyip kongreden sakarya büyük şehir adayı koliple çekip, mercanı dımdızlak bırakan bir milletvekili var eyy hendek aç gözünü kimin balon kimin rüzgar olduğunu gör
25
açık