Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…

İlçemiz Hendek Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimi bugün kurulan salı pazarında esnafla bir araya geldiler.

Hendek Siyaset 25.08.2020, 22:50 25.08.2020, 23:14
Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…
© HENDEK HABER

Her salı günü Hendek Kaymakamlığı karşısında yer alan Belediyeye ait olan salı pazarı kurulmakta. Kurulan salı pazarında korona önlemlerine destek olmak amacıyla zaman zaman faaliyet yürüten Cumhuriyet Halk Partisi Kadın kolları bu hafta kurulan salı pazarında maske dağıtımı ve dezenfektan dağıtım faaliyeti yürüterek vatandaşlarla bir araya geldi.

Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…

Gerçekleştirilen faaliyet Chp Hendek Kadın Kolları Başkanı Emine Yazıcıtunç ve beraberindeki heyet ile birlikte, pazar yerindeki esnaf ve pazara gelen vatandaşlara salgın hastalıktan korunmaları için uyarılarda bulunarak maske ve dezenfektan dağıtımı yaparak hatırlarını sordular.

Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…

Başkan Emine yazıcıtunç faaliyetle ilgili olarak şunları belirtti ; “Bugün Salı pazarında, Esnafımıza ve vatandaşlarımıza maske ve dezenfektan dağıtımına devam ettik.Lütfen sevdiklerimiz ve kendimiz için kurallara uyalım.”

Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek yönetimi, zaman zaman belirledikleri miktarlarda esnaflara ziyaretlerde bulunarak maske dağıtımlarını sürdürdükleri öğrenilirken , bu faaliyetlere sürdürdükleri öğrenildi.

Hendek Salı Pazarında Pazarcı Esnafına Maske dağıttılar…

Yorumlar (3)
Merve USLU 2 yıl önce
bu gün salı pazarına girdim, 20 tezgah gezdiysem 10 tezgahta duran pazarcıların ağızlarında maske olmadığını gördüm, maskesi olanlardan alışverişimi yaptım bunların sorumsuzluğuna göz yuman belediye ekiplerine hakkımı helal etmiyorum, uzmanlar bas bas bağırırken pazarcılar hala maske takmıyor bunu kimse neden görmüyor böyle düzensizlik olmaz kaç tane zabıta varsa hepsi yatıyor mu siz toplum düzenini böylemi sağlıyorsunuz bu yaptırımları ve önlemleri neden aldırmıyorsunuz
Samet Ayse Canikli 2 yıl önce
Pazara vatandaşi maskesiz almiyolar ama pazar esnafı maskesiz satış yapıyor buna bı el atmaları lazım yetkililerin
Okan 2 yıl önce
Hendek ehline emanet. Slogan güzel, ne denetim var, ne maske dağıtımı var. Allah yardımcımız olsun. haftada bir gün pazar yeri kuruluyor. Her hafta aynı haberler. Belediye haftalardır bir çözüm üretmiyor. mahallenin temizliği, pazar yerinin temizliği belediyenin kontrolünde. Reklam yapmak yerine vatandaş odaklı hizmetler yapılmalı.
19
açık