Hendek Saadet hız kesmiyor

Saadet Partisi milletvekili adayı Fikret Özer seçim çalışmaları kapsamında Hendek'te başta esnaf olmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Saadet Partisi 7 Haziran seçimlerinde mecliste var olmak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Siyaset 25.04.2015, 11:50 25.04.2015, 12:11
Hendek Saadet hız kesmiyor

Saadet Partisi ülke genelinde olduğu gini Hendek'te de seçim çalışmlarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Büyük Birlik Partisi ile bir Milli İttifak kuran Saadet Partisi meclise girmek için bir hayli kararlı bir tablo çiziyor. 


Saadet Partisi milletvekili adayı Fikret Özer de seçim çalışmaları kapsamında Hendek'te, başta esnaflar olmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Fikret Özer gerçekleştirdiği ziyaretlerle halkın nabzını tuttu. Özer, vatandaşların sorunlarını dinledi ve olası milletvekilliği durumunda bu sorunlara eğileceğine dair de söz verdi. 


Saadet Partisi Hendek İlçe Başkanı Yasir Yüksek de konuya ilişkin olarak "Hendekli kardeşlerimizden tam destek aldık. Allah'ın izniyle Saadet Partisi, kurmuş olduğumuz Milli İttifak ile meclise girecektir. 7 Haziran genel seçimlerinin ülkemize, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini diliyoruz." dedi.Yorumlar (0)
29
açık