banner194

Hendek Mhp İlçe Başkanlığı çalışmalarını sürdürüyor

MHP Hendek İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri sürdürdükleri 7 Haziran’da yapılacak seçim çalışmalarına hız verdi.

Hendek Mhp İlçe Başkanlığı çalışmalarını sürdürüyor
MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu Başkanlığında gerçekleşen Toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.


7 Haziran seçimleri öncesi Milletvekili aday listelerinin açıklanmasının ardından çalışmalarına devam eden MHP Hendek İlçe Teşkilatı gerçekleştirdiği toplantıda MHP’yi Hendek’te ve Sakarya’da iktidara taşımak için ne gerekiyorsa yapılacağı ifade edildi.


MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu toplantı sonrası yaptığı değerlendirmede “Açıklanan Adaylarımız; Hendek’lidir , Akyazı’lıdır, Karasu’ludur , Sapanca’lıdır, Geyve’lidir. Kısacası Sakarya’lıdır, Türkiye’lidir. Bizler dar bölge milliyetçiliği değil Türkiye ve Türk Milliyetçiliği yapan bir davanın mensuplarıyız. Bu duygularla tüm adaylarımızla omuz omuza mücadele ederek Sakarya’mızın TBMM’de Ülkücü, Ahlaklı ve dürüst insanlarla temsil edilmesini sağlayacağız. Hendek İlçe teşkilatımız birlik ve beraberlik içerisinde daha da kenetlenerek MHP teşkilatımızı Sakarya’da birinci sıraya taşıyarak iktidar yolunda emin adımlarla ilerleyeceğimize inancımız tamdır.

Çalışmalarımıza kaldığımız yerden daha hızlı bir şekilde devam edeceğiz.
Adaylarımıza çıktıkları bu hizmet yolunun hayırlar getirmesini temenni eder 7 adayımıza da sonsuz başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 10:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
vuslatın baharı
vuslatın baharı - 4 yıl Önce

mercanı sıralamaya bile aldıramadınız, neyin süksesindesiniz, mhp hendek ilçe başkanlığı bitmiştir. anca oyları bölersiniz onuda her siyasi parti zaten yapıyor

taha saygın
taha saygın - 4 yıl Önce

hep aynı rüzgar, bu rüzgar kendinize zarar, siz önce siyaset yapmayı öğrenin gösteriş canavarları belediye müteahhit ordusu

SEDA
SEDA - 4 yıl Önce

arkadaş parti̇ni̇n önemi̇ yok ben gari̇ban si̇yasetci̇ i̇sti̇yom lüx alman arabalarina bi̇ni̇p oy i̇stemesi̇n hi̇ç bi̇r parti̇li̇ oyum coşkun beye olursa sevi̇ni̇ri̇m olmazsa dünyanin sonu deği̇l

Trajigerçek
Trajigerçek - 4 yıl Önce

beledi̇ye seçi̇mleri̇nde bu kadar oy almış bir aday ve ekibine mhp merkezi tarfından vekil seçimlerinde bir şans tanınmamış olması mhp merkezinin ne kadar saçma bir aday oluşturma sistemine sahip olduğunu açıkça gün yüzüne çıkarıyor.

HAKAN
HAKAN - 4 yıl Önce

mhp hendek teşi̇ki̇lati nasil çalişakan oldugunu geçen beledi̇ye seçi̇mi̇nde gördük bence bu yöneti̇m yi̇ne ayni başariyi yakalayacaktir bundan hi̇ç şüpemi̇z yoktur sadece hendek degi̇l tüm sakaryada mhp bi̇r patlama yaşiyacaktir şu gercegi̇ görmek lazim mhp sakaryada üç mi̇llet veki̇li̇ çikaracaktir.bu güç ve kudret ülkücülerde vardir.

SIRADAKİ HABER