banner194

Hendek İlçe Teşkilatı toplantısı yapıldı

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı mart ayı İlçe Danışma Toplantısı, Hendek İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşti.

Hendek İlçe Teşkilatı toplantısı yapıldı

 AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı toplandı

 

Toplantıya AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci, yönetim kurulu üyeleri, köy ve mahalle temsilcileri katıldılar.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun açılış konuşmasının ardından İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları faaliyet raporları okundu.

Teşkilatımız yoğun bir şekilde çalışıyor

İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu konuşmasında “ Teşkilatımız yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu birlikteliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Hepinize gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.  Halkımızın taleplerini bizlere iletmeniz, hizmetlerin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır “ Dedi.


Hendek’imize hep birlikte katkı sağlayacağız

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, tüm Şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek  “ Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Bizden sonraki nesillere çok güzel bir ülke bırakmanın gayreti ile hepimiz çalışıyoruz. Bu birlik ve beraberlik bundan sonra da devam edecektir. Hendek’imize hep birlikte katkı sağlayacağız. 2016 Yılı beklentilerin daha çok olduğu bir yıldır. İlçemizin uzak mahallelerinde de büyük beklentiler vardı,  ekiplerimiz taleplere cevap vermek adına yoğun çalışıyorlar. Asfalt sezonuyla birlikte gerekli yerlerde sıcak asfalt çalışmalarımızı yapacağız. Sentetik sahamızla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Halkın memnuniyeti bizlerin memnuniyetidir “ Dedi.Milletin iradesini başının üstünde tutan bir hükümetimiz var

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu da konuşmasında, hükümetin icraatlarından bahsederek “ Bir şeyler eksik dahi olsa bu iradenin sapasağlam ayakta durmasının ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. 1 Kasımda halkımız kararını verdi. Seçim sonrası da çalışmalarımız yoğun olarak devam ediyor. Önümüzde Anayasa değişiklikleri vardır. Bu irade milletimizde vardır, milletimiz kararını verecek. Bir daha kötü tabloları görmemek adına Başkanlık sistemini getirmemiz gerekiyor. Bu tarihi fırsatları kaçırmayacağız. Milletin iradesini başının üstünde tutan bir hükümetimiz var “ Dedi.

Konuşmaların ardından soru cevap şekilde istişare yapıldı.

  
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2016, 21:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atsız
Atsız - 4 yıl Önce

kendini türk hissedenler; umudum cehalettir diyenler ile, çocukların t***** uğradığı bir vakfı koruyanlar ile, Atatürk'e ****ler ile, cumhuriyeti yıkmaya çalışanlar ile, pkk'ya ve ışid'e taviz verenler ile, her fırsatta kendi cebini düşünen yetim hakkı yiyenler ile, dini siyasete alet edenler ile hiç bir şekilde birlik ve beraberlik içinde olamaz.

vatansever
vatansever - 4 yıl Önce

işi̇d türkiye sorumlusu ebu hanzala ve beraberindeki 6 kişiyi bugün serbest bırakanlar, sözde çözüm süreci sebebiyle kck tutuklularını serbest bırakanlar, pkk'nın güneydoğudaki il ve ilçelere bomba ve silah yığınağı yapmasına ve hendek kazmasına fırsat verip buralarda yüzlerce vatan evladının şehit olmasına sebebiyet verenler ile ne kardeş, ne de birlik beraberlik içinde olurum.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

şehit polisimizin ağlatan son sözleri...!!! yüksekokva ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen 24 yaşındaki nevşehirli özel harekat polisi emre fıstıkeken'in yazdıklarını okuyun sonra kardeşlik ve birlik/beraberlik çağrısında bulunun.
"hayatlarini ki̇m geri̇ verecek"
şehit özel harekat polisi emre fıstıkeken bir diğer paylaşımda ise "peki! sur'da, cizre'de,silopi'de yaşayan halkın zararları karşılanacak, kaybettikleri evleri dükkanları geri kazandırılacak da devrelerimin, silah arkadaşlarımın, polislerimizin kaybettikleri nasıl geri verilecek? hayatlarını kim geri verecek. bir ananın oğlunu, bir kadının eşini, çocukların babalarını kim geri verecek.
benim askerim, polisim orada savaşırken, oradaki halk ne yaptı peki? o hendekler kazılırken neden o hainlere karşı çıkmadı, neden savaşmadı? neden toprağını bırakıp kaçtı. şimdi soruyorum kaçanlar, pkk'ya yardım edenler her şeyini geri alacak da, hayatını kaybeden, orada şehit olan arkadaşım neyi alacak?" yorum sizin..!!

Atsız
Atsız - 4 yıl Önce

anaların, babaların, eşlerin ve çocukların yürekleri kan ağlıyor. ocakları ise söndü.tüm bu olanları görmüyor musunuz? "bizlerin çocukları gülsün diye, kendi çocuklarını yetim bırakanlar"ın hakları ne olacak? kim, kiminle kardeş olacak?

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

aşağıda yer alan 12 maddeyi̇ i̇çi̇ne si̇ndi̇ren herkesle, tabii ki de kardeşli̇ğe ve bi̇rli̇k/beraberli̇ğe her zaman hazırız.
1. cumhuriyet karşıtı olmayan,
2. her fırsatta atatürk'ü itibarsızlaştırmayan ve ona küfür etmeyen,
3. bölücü ve radikal gericiler ile müzakere ve işbirliğine girmeyen,
4. Allah ve din ile insanları aldatmayan,
5. kul ve yetim hakkı yemeyen,
6. rüşvet ve yolsuzluğa göz yummayan,
7. alevi-sünni ayırımı ve mezhep ayrımı yapmayan,
8. Allah'a şirk koşmayan,
9. ben türküm” diyen ve milliyetçiliği ayakları altına almayan,
10.ağzında besmele ile hırsızlık yapmayan,
11. tecavüz edeni değil de, tecavüz edileni koruyan,
12. toplumu sen/ben ve bizden olanlar/bizden olmayanlar diye bölmeyen her kim varsa bizim kardeşimizdir ve sonsuza kadar da onlarla birlik ve beraberlik içinde oluruz. bu maddelerden birini bile içine sindiremeyenlerle, ne kardeşlik yapar, ne de birlik ve beraberlik içinde oluruz. ne dersiniz? siz de hazır mısınız?

Hüseyin
Hüseyin - 4 yıl Önce

başkan püsküllü şehitlerimizden bahsediyor çok güzel de şehit olanların hepsi niye gariban bizim gibi orta halli aileler.sayın cumhurbaşkanımızın aslan gibi 2 oğlu var birisi çürük raporu aldı diğeride para verip askerlik yapmadı.bu haksızlık değilmi.buradan birşey yazacağım koskoca ingiltere kraliçesinin torunu afganistanda komando olarak askerlik yaptı niye askreine milletine moral olsun diye.bizim liderlerimizde işte böyle örnek olmalı.

SIRADAKİ HABER