banner194

Hendek İlçe Başkanından Teröre Tepki

Ak Parti Hendek ilçe başkanı Ali Kemal SOFU Ankara'da yaşanan bombalı saldırı sonucunda yaşamını yitiren 28 şehidimize, Diyarbakır da ki saldırılarda şehit olan 6 askerimize ve İdil de şehit olan 1 asker ve 1 polisimize Allahtan rahmet diliyorum.

Hendek İlçe Başkanından Teröre Tepki
 AK PARTİ HENDEK İLÇE  BAŞKANI ALİ KEMAL SOFU'DAN TERÖRE TEPKİ

 Ak Parti Hendek ilçe başkanı Ali Kemal SOFU Ankara'da yaşanan bombalı saldırı sonucunda yaşamını yitiren 28 şehidimize, Diyarbakır da ki saldırılarda şehit olan 6 askerimize ve İdil de şehit olan 1 asker ve 1 polisimize Allahtan rahmet diliyorum.

Bu elim olayda yaralanan tüm yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Bu vatan uğruna şehit düşen tüm şehitlerimizin ailelerine ve tüm ulusumuza baş sağlığı sabır ve metanet dilerim. 


Ülkemiz içeriden ve dışarıdan şer odaklarının hedefi olmaktadır. Yıllardır devam eden bu saldırılarda başarılı olamayanlar artık bu savaşı top yekun bir saldırı haline dönüştürdüler.  Bu saldırılar karşısında ülkesinin bekası için mücadele eden tüm asker ve polislerimizin ALLAH yar ve yardımcısı olsun.  Bilinsin isteriz ki vatanın 815 bin kilometrekare toprağından bir zerre alamayacaklar, bu ülkenin tüm vatansever evlatları kanı pahasına,  canı pahasına bu vatan topraklarını savunmaya devam edecektir. 


Hükümetimiz bu konuda gerekli olan tüm adımları karalılıkla atmaktadır ve atmaya devam edecektir. Ne pahasına olursa olsun bu topraklarda huzur ortamı tahsis edilecektir. Milletimizin başı sağolsun. Şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2016, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

bu hükümetin yas ilan etmesi için, şehit düşen vatan evlatlarının ille de arap mı olması gerekir. bedevi arap kralı öldü diye derhal üç gün yas ilan kararı alan hükümetedir bu sözüm. hükümetiniz bu konuda gerekli olan tüm adımları atarken en başta "yas" ilan etmelidir. sonra ne yapacaksa yapar.çünkü bu aziz şehitlerimiz sizin çocuklarınız yaşasın diye canlarını verdiler. üç günlük yas ilan etmeyi çok görmemeniz gerekir.yitirdiğimiz bu canların bir bedevi arap kadar değeri yok mu?

asd
asd - 4 yıl Önce

dün çözüm sürecini savunanların konuşmaya hakkı var mı sizce.

ALİ
ALİ - 4 yıl Önce

güzel memleketimiz bu duruma getirenler eset gidecek te gidecek,gidecekte gidecek deyip sonra hiçbir şey olmayıp bu memleketimizi ezen, lafları ile mahçup eden sayın cumhurbaşkanı ve hükümettir.bunun başka tarifide yoktur.bu terörü ile masum insanların ölmesinin sebepleride budur.

Hüseyin
Hüseyin - 4 yıl Önce

teröre tepki gösterenlere bak.memleketimizi bu duruma getiren yanlış politikalar uygulayan bunlar değilmi.bu ne pişkinlik bu ne yüzsüzlük.masum insanların kanının dökülmesine sebep olan suriyeyi karıştırıp müslümanı müslümana kurdıran cuhurbaşkanı ve bu hükümettir.yazıktır günahtır.neymiş esat müslüman değilmiş.bir kere bir insan ben müslümanım diyorsa herkes ona saygı duymalı.gerisi Allah ile onun arasında kalmış bir şey.yeter artık yeter bu milletin dayanacak gücü kalmadı.buradan ilçe başkanı da olsa hiç şikayet etmeye hakkı yok,bu millete çözüm üretecek.unutmasınlar bu millete karşı sorumludurlar.haklarmızı helal etmi̇yoruz.

SIRADAKİ HABER