Bin Çeşit Yapı Market

Hendek İlçe Başkanı ve Yeni Yönetimi, Babaoğlu'na hayırlı olsun dileklerinde bulundu

31 Mart Yerel seçimler sonrasında 1 Martta açılanana Seçim sonuçlarının ardından Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan adayı Bababoğlu, Hendek Halkının oyları ile Hendek Belediye başkanı seçildi. Babaoğlu'na Hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu günkü misafirleri AK Parti Hendek İlçe Başkanları ve yönetimi oldu.

Hendek İlçe Başkanı ve Yeni Yönetimi, Babaoğlu'na hayırlı olsun dileklerinde bulundu

Hendek’te Güzel hareketler

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın,  31 Mart yerel seçimlerinde Hendek Belediye Başkanı seçilen Turgut Babaoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Güzel bir seçim dönemi geçirdik

Seçim döneminde hoşgörü ve saygı çerçevesinde çalışmalar yürüttüklerini ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, , “Hendek’te gayet sağduyulu, siyasi nezaket sınırları içerisinde, seviyeli ve demokrasiye uygun bir seçim süreci yaşadık. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Hendek için güzel olacak hizmetlerin destekçisi olacağız. Yapılan seçimin ilçemiz ve ülkemiz için tekrar hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Kalıcı hizmetler bırakacağız

İlçe Başkanı Baykal’a teşekkür eden Başkan Turgut Babaoğlu, Hendek’i güzel bir hizmet dönemi beklediğini vurguladı. Başkan Babaoğlu, en önemli hedeflerinin Hendek’te kalıcı eserler ve hizmetler bırakmak, bununla beraber, bu güzel ilçeyi gelecek nesillere çok daha yaşanılır bir kent olarak taşımak olduğunu söyledi.

Seçimin kaybedeni yok

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, seçim sürecinin sona erdiğini ifade ederek, "Seçim dönemini geride bıraktık ve artık Sakarya’nın incisi Hendek için el ele vererek bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımız için çalışacağız. Hendek’in menfaatine olan her görüş ve öneriyi değerlendirecek; tüm hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren hizmetleri sunmak için gece gündüz, büyük bir gayretle çalışacağız. Ve şunu tekrar tekrar söylemek istiyorum. Bu seçimin kaybedeni yok. Yine biriz ve beraberiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 18:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun Nalbant
Dursun Nalbant - 1 yıl Önce

Ak partimizin kurulduğundan beri gelen ahde vefayı silen yönetimin ta kendisi olan bu şahsiyetler geçmiş yönetime hiç saygı göstermeden hatta ve hatta daha dün aynı ziyareti cumhur ittifakı adayımız ali kemal sofu nun belediye başkanı babaoğlunu ziyaretinde yer almayarak ben ilçe başkanıyım aday başka ilçe başkanı başka rolünde olan eyy o koltuğa oturan hukuk cambazı, halk eski ak partiyi istiyor bilesin o koltuk haketmeyenleri çabucak atar , yapmacık yönetimin halktan olmayan tutumların hakkada hizmet edemez ekrem bedir döneminin ak partilileri sizi sıra sizemi geldi, sahi siz adaya göremi ak partilisiniz ali kemali sattınız yetmedimi, partinizi sattınız yetmedimi ekrem bedir yönetimi gün gele göre şimdi o nerede hey gidi hey siz unutursanız tarih unutmazz , üstüne basa basa çıktığınız yönetimler unutmazzz çatlak büyük sıvayarak kapanmaz

Nurten
Nurten - 1 yıl Önce

ya arkadaş şimdi bunlar tüm bu kişiler keyiflerinden mi hayırlı olsun diyorlar, keyiflerinden mi ak parti ilçe yönetimindeler, maksat hendek'e hizmet etmek mi yok canım benim bünyem bunca palavrayı bir arada kaldırmıyor, tek tek gelin hey o cidi poz veren özellikle siyaseten hayırlı olsun diyenler tutuğunuz o siyaset şemsiyesini indirip ıslanın bakın soğuğun tadına tadın nasıl olduğunu görün, o sıcak yumuşak koltuklarınızdan kalkın insan olun insan ben hiç birinizin yaptıklarına inanmıyorummmm.

LEVENT
LEVENT - 1 yıl Önce

bakıyorumda koskoca hendek önceden kimlerin elindeymiş.hepsi sadece kendi çıkarlarını düşünen hendek halkını sömüren esnaflar. yazıkki ne yazık.
Allahtan düşüncesi hendek olan bir başkan geldi. güzel günler göreceğiz güneşli günler.

SIRADAKİ HABER