Hendek Halkının yanında olduklarını beyan ettiler...

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu bir açıklamada bulundu. Açıklamalarında "Halkımızın yanındayız.." söylemiyle vatandaşların Covid 19 salgın hastalığına dikkat çektiler...

Hendek Siyaset 06.06.2020, 11:12
Hendek Halkının yanında olduklarını beyan ettiler...

"Halkımızın yanındayız..

Covid 19 salgını ile ilgili alınan sıkı önlemler kademeli olarak kaldırılmaktadır.

Bu yeni dönemde umarız ki en kötüsünü geride bırakmış olalım ve tedbirlerimizi hiç aksatmadan devam ederek virüsün tekrar yayılmasını engelleyelim.

Son üç aydır yaşadığımız bu salgın sürecinde sağlıkta ve ekonomide çok acılar çekildi. Çoğu insanımız işini kaybetti, işlerine ara vermek zorunda kaldı ve bu sıkıntılar artarak devam ediyor.
 Bizim toplumsal geleneğimizin en güçlü yanlarından biri de paylaşmak ve yardımlaşmaktır.

Bizde Hendek Cumhuriyet Halk partisi İlçe Başkanlığı olarak, başta başkanımız Nihat BAYRAKTAR olmak üzere maddi imkanı olan üyelerimizin katkılarını hiç kimsenin siyasi görüşüne bakılmaksızın,Hendek'imizin 91 mahallesindeki gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. 

Hazırladığımız 700 koliyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırmamızda bizlere yardımcı olan başta muhtarlarımıza ve partili arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

 Cumhuriyet Halk Partisi olarak bugüne dek olduğu gibi bundan sonrası içinde milletimizin her daim yanında olmaya devam edeceğiz.

 Bu salgın günlerinin en kısa sürede geride kalmasını temenni ederek Hendek halkına sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 Chp Hendek Yönetim Kurulu"

Yorumlar (0)