Hendek Gençlik Kolları Çanakkale’deydi

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve Gençler Çanakkale’de

Siyaset 20.03.2018, 10:52
Hendek Gençlik Kolları Çanakkale’deydi

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin milletin birlik ve beraberlik içinde, vatan ve millet sevgisiyle yazdığı bir kahramanlık destanı olduğunu belirten Fadıl FİDE,  Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümünde Çanakkale ruhunu yaşamak için Hendek Ak Parti Gençlik Kolları olarak anma törenlerine katılım sağladı.

BAŞKAN FİDE, ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ.                                                         

Tarihin önemli dönüm noktalarından biri olan Çanakkale Zaferi dönemin imkansızlıklarına rağmen milletin bağımsızlığı, onuru ve vatanı uğruna hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığı  birlik, kardeşlik ve inancın her türlü silahtan üstün olduğunu gösteren bir zaferdir. ”Çanakkale Zaferi vatan topraklarını ve bağımsızlığımızı korumak için varını yoğunu ortaya koyan bir milletin, tarih sayfalarından silinemeyecek bir destanıdır. Vatan şairi Mehmet Akif’in dediği gibi tarihe sığmayacak kadar büyük ve anlamlıdır. Bu düşüncelerle, Çanakkale Zaferi'nin 103. yıl dönümünü kutluyor ve tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum." İfadelerine yer verdi.


 

Yorumlar (2)
Fahri 4 yıl önce
Madem ki "vatan topraklarını ve bağımsızlığımızı korumak için varını yoğunu ortaya koyan" ecdadımızı ve atalarımızı anmaya gittiniz. Kafalarınızdaki o recep tayyip erdoğan bantlarının işi ne? Oraya Çanakkale ruhu ile değil, siyasi saik ile gittiğiniz ne kadar da belli. Bari, her karışı kahraman şehitlerimizin kanları ile sulanmış bu toprakların ciddiyetine uygun davransaydınız. Yazıklar olsun. O topraklarda siyaset olmaz.Hala bunun farkında değilsiniz. Birileri sizi siyasete alet ediyor. Oyuna gelmeyin. "İNCİTME YAZIKTIR ATANI.."
Fahri 4 yıl önce
Madem ki "vatan topraklarını ve bağımsızlığımızı korumak için varını yoğunu ortaya koyan" ecdadımızı ve atalarımızı anmaya gittiniz. Kafalarınızdaki o recep tayyip erdoğan bantlarının işi ne? Oraya Çanakkale ruhu ile değil, siyasi saik ile gittiğiniz ne kadar da belli. Bari, her karışı kahraman şehitlerimizin kanları ile sulanmış bu toprakların ciddiyetine uygun davransaydınız. Yazıklar olsun. O topraklarda siyaset olmaz.Hala bunun farkında değilsiniz. Birileri sizi siyasete alet ediyor. Oyuna gelmeyin. " SEN ŞEHİT OĞLUSUN. İNCİTME YAZIKTIR ATANI.."
21
hafif yağmur