Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Ak Parti Kadın Kollarından Babalar günü mesajı

Hendek Ak Parti Kadınlar Kolu Başkanı EMİNE TOSUN babalar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hendek Ak Parti Kadın Kollarından Babalar günü mesajı
TOSUN mesajında şu sözlere yer verdi.

Babalarımız ki gecelerini gündüzlerine katarak bizim geleceğimiz için, bize daha iyi bir yaşam sunabilmek için çalışıyorlar o halde bize onların kıymetini bilip saygı ve sevgide kusur etmeden hayırlı evlatlar olmak düşer.


Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik dediklerinde aklımıza babamız gelir, çünkü babamız bizim hayatımız boyunca sırtımızı dayayabileceğimiz en sağlam duvar, en iyi dost ve en güvenli limandırtüm babaların babalar gününü kutlar çocuklarıyla birlikte sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2015, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
menmune yılmaz
menmune yılmaz - 5 yıl Önce

evet emine bacım.çok doğru diyonuz.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

atatürk ve cumhuriyet düşmanı zavallılar sarmış dört bir yanımızı. sen, onun kurduğu cumhuriyet sayesinde ibadetini özgürce yapacaksın, ferah bir yaşamın olacak, iyi gelir sahibi olacaksın, devletin tüm imkanlarından yararlanacaksın, medeni kanunun kadınlara tanıdığı tüm hakları tepe tepe kullanacaksın sonra da kalkıp güya atatürk'ü itibarsızlaştırma adına atatürk'ün resimini indirdiğin o duvarın altında poz vereceksin. buna halk dilinde riya deniz, buna ahde vefa eksikliği denir, buna nankörlük denir. zaten senin gibi biri ile atatürk'ün resmi aynı yerde bulunması eşyanın tabiatına aykırıdır.sayın editör, böyle resimlere sitenizde yer vermeyin lütfen. hendek'in itibarını zedelemiş oluyorsunuz.

SIRADAKİ HABER