Hendek Ak Parti İlçe teşkilatından 30 Ağustos Mesajı

Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, 30 Ağustos nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Siyaset 30.08.2015, 16:49 30.08.2015, 16:55
Hendek Ak Parti İlçe teşkilatından 30 Ağustos Mesajı
 "30 Ağustos , şanlı bir direnişin  vazgeçilmez vatan sevgisinin tüm dünyaya gösterildiği önemli dönüm noktalarından biridir , aynı zamanda tarihe altın harflerle yazılmış ve Türk milletinin azim ve kararlılığını tüm dünyaya ilan ettiği anlamlı bir zaferdir. 

"Son günlerde ülkemizde yaşanan hain saldırıları gerçekleştirenler şunu asla unutmasınlar ki, devletin ve milletin varlığına karşı sıkılan her kurşunun, atılan her bombanın hesabı sorulacak, cezası mutlaka verilecektir. Türkiye'nin bütünlüğüne, milletimizin birliğine, beraberliğine saldıranlar hak ettikleri cevabı alacaklardır. Unutulmamalıdır ki, söz konusu vatansa gerisi teferruattır. 


Bir kez daha, Mustafa Kemal Atatürk'ü ve vatanı uğruna canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ulusumuzun bu onurlu zaferinin 93. yıl dönümünü kutluyorum" 

AK Parti Hendek İlçe Başkanı 
Ali Kemal Sofu 
Yorumlar (2)
h.küççük 6 yıl önce
30 ağustosu kutlamalarının sönük geçmesini sağlıyan ve şehitleri bahane eden akpp saldırırken yurt dışında gezen üç beş asker öldü diye meclis toplamam diyen gazedekine ağlarken kıral öldü diye bayrağı yarıya indirenler sorarım siz her sıkıştığınızda cumhuriyet ve milliyet ciliğe sarılmanız sizi ne kadar samimi kılar ???? ....
h.küççük 6 yıl önce
ha atılan bombaların kurşunların hesabını sorarız derken bu pkk bu imkanı sağlıyan akpkk değilmi boşa atıkları bombanın yada kurşunun hesabınımı soracaksınız yazık çıkıpta hala konuşuyorsunuz su uyur düşman uyumaz diye ata sözü var değilmi siz parelerde uyudunuz ergene konda kandırıldınız pkk da uyudunuz soruyorum size kim inanır uyandırır sizi adınız bile akpkk olmuş ...
23
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı