banner194

Hendek Ak Kadınlardan Sakarya İl Başkanlığına ziyaret

AK Parti Hendek Kadın Kolları, AK parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu’nu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Hendek Ak Kadınlardan Sakarya İl Başkanlığına ziyaret

AK Parti hendek Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu’nu ziyaret etti.

Gündeme dair konular hakkında bilgi alışverişinde bulunan Hatipoğlu ve Tosun çalışmaları değerlendirdiler. İlçe Kadın Kolları başkanı Emine Tosun, kış nedeniyle mağdur ve yoksul ailelerin sorun ve sıkıntılarını gidermek adına teşkilat olarak yoğun çaba gösterdiklerini ifade ederek, “Sadece kendi vatandaşlarımızın değil Suriye’den gelen savaş mağduru mülteci  ailelerimizin de her zaman yanlarındayız. Onların sıkıntıları için de seferberiz ve bunu bir insanlık görevi olarak görüyoruz”dedi.


AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Emine Tosun ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Hendek teşkilatının örnek olduğunu ifade etti.
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2016, 14:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

savaş nedeni ile suriyeden gelen arap aileler için ai̇leleri̇mi̇zi̇n (!) de her zaman yanlarındayız. onların sıkıntıları için de seferberiz ve bunu bir insanlık görevi olarak görüyoruz” diyorsunuz. keşke aynı sözleri 7 haziran 2015 tarihinden bu yana verdiğimiz 230 şehidimizin geride bıraktığı gözü yaşlı anne, baba ve eşleri ile yetim çocukları için de söyleyebilseydiniz. sizdeki arap hayranlığının farkındayız. ancak, unu asla unutmayın. bu kara kışta, her şeyden önce vatan ve bayrak uğruna seve seve canlarını veren "azi̇z şehi̇tleri̇mi̇zi̇n ai̇leleri̇” gelir. eğer bir seferberlik ilan edecekseniz öncelikle "arap aileleri" nin değil, "şehi̇t ai̇leleri̇mi̇z” in sıkıntılarını gidermek için edin. i̇şte gerçek i̇nsanlık görevi̇ de budur.”!!

Anaların Sesi
Anaların Sesi - 4 yıl Önce

Seçim öncesinde meydanlarda ve ışıklı reklam panolarında sürekli olarak “Çözüm süreci başladı. Anaların gözyaşı dindi. Onlar konuşur, AK Parti yapar.” sözlerini yazıp söylediniz. Her biriniz de annesiniz. "BIRAKIN ANALARIN GÖZYAŞININ DİNMESİNİ, BU GÜN ANALARIMIZ KAN AĞLIYOR KAN." Bırakın körler sağırlar birbirini ağırlar etkinliklerini de, bir anne olarak KAN AĞLAYAN ANALARIMIZA DİYECEK BİR SÖZÜNÜZ YOK MU? DEYİN HELE..!

SIRADAKİ HABER