Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek AK Gençlik’ten Türkiye Genelinde Derece

AK Parti Hendek Gençlik Kolları AK Parti Genel Merkez tarafından düzenlenen Teşkilat Performans Sisteminde Ekim Ayı sıralamasında 99.64 puan alarak Türkiye genelinde 7. Sakarya genelinde ise 1. Olarak büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Hendek AK Gençlik’ten Türkiye Genelinde Derece
Yapılan toplantılar, esnaf ve hasta ziyaretleri , konferanslar gibi İlçe Gençlik Kollarının  yaptığı faaliyetler sonucu toplanan puanlarla belirlenen sıralamada dereceye giren Hendek Gençlik Kolları Başkanı Muhammet ERCİ şu açıklamada bulundu. 


‘’Genel Merkezimizin yayınladığı bu sıralamada böyle bir derece almak bizleri gerçekten çok mutlu etti. Bizler hiçbir zaman  seçim bitti ,istediğimiz sonucu aldık artık evlerimize çekilebilir ,kendimize daha fazla zaman ayırırız demedik ,seçim sonrasında da çalışmalarımızı aynı yoğunluk ve disiplinle devam ederek her zaman  halkımızın ,vatandaşımızın yanında olduk ve Allaha şükürler olsun ki sonuç olarak ta meyvelerini almış olduk. Biz Hendek Gençlik Kolları olarak bundan sonraki çalışmalarımız da aynı yoğunlukta ve disiplinde devam ederek davamıza sahip çıkacağız. Bizler şunun çok güzel bilincindeyiz ki Yarınlar bugün rahatından vazgeçenlerin olacaktır. Bu süreçte bizden desteğini esirgemeyen tüm başkanlarıma ,abilerime, ablalarıma, kardeşlerime ve  Yönetim kurulu üyelerime teşekkür ediyorum’’ dedi
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2015, 13:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

eğer "yarınlar, bu gün rahatından vazgeçenlerin..." olacaksa; bacak kadar çocukları, akrabaları ve yandaşları ile bu gün muhteşem bir saltanat sürenlerin yarınları ne olacak...?

ilker
ilker - 5 yıl Önce

ak gençlik . heyt beeee adı üstünde akpak

SIRADAKİ HABER