banner194

Hendek Ak Gençlik Kolları Secim Çalışmalarına başladı

Gençlik Kolları Başkanı Erci’den Gençlere Yakın Markaj. AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Muhammet ERCİ saha çalışmalarına hız verdi.

Hendek Ak Gençlik Kolları Secim Çalışmalarına başladı
Başkan Erci ve beraberindeki heyet Köylerdeki gençlerle bir araya gelerek , gençlerin sıkıntılarını ve sorunlarını dinliyor , gerekli bilgilendirmeyi ve çözüm yolu hakkında bilgiler veriyorlar.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren köy gençleri, bizlerin yanına gelerek , halimizi hatırımızı sorup isteklerimizi dinliyorlar ,bizleri unutmadıkları için kendilerine teşekkür ederiz diyorlar .

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Erci;

‘’Ziyaretlerde bizleri ağırlayan , ilgi ve alakalarını eksik etmeyen kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bizler AK Gençlik olarak ziyaret etmediğimiz genç kalmayacak, en ücra köşedeki kardeşlerimizin yanına giderek halini hatırını soracağız varsa isteklerini dinleyeceğiz. Biz her zaman kardeşlerimizin yanındayız onların sıkıntısını kendi sıkıntımız bilip birlikte çözümünü arayacağız.

İnşallah birlikte olduğumuz sürece aşamayacağımız engel yoktur’’ diyen Başkan Erci gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2015, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER