Hendek Adayı Babaoğlu’ndan Seçmenine Son Mesaj

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, yarın sandık başına gidecek olan seçmenlere şu sözlerle seslendi.

Hendek Siyaset 30.03.2019, 11:30 30.03.2019, 11:52
Hendek Adayı Babaoğlu’ndan Seçmenine Son Mesaj

Babaoğlu “Kıymetli hemşerilerim. Seçimler öncesinde kameraların karşısına bu son çıkışımız olacak. Beni kamera karşısında gören bazı kişiler, sanmasınlar ki seçimleri kazanmak adına birilerini karalayarak, özellikle sosyal medyada benim için ahlaksızca yapılan asılsız iftiralara cevap verecek değilim. Her hangi bir lekeleme bizlerin boynunu bükmez, motivasyonunu da düşürmez. Aksine hizmet aşkımızı ve heyecanımızı arttırır. Ayrıca diğer adaylara hakaret edeceğimi de sanmasınlar. Bu paylaşımım helalleşmek içindir. Teşekkür etmek içindir. 


Beğeni ile dinlediğiniz, kimilerinizin dinlerken ağladığınız Hendek şiirimde söylediğim gibi “ zaman geçiyor ”  İşte geçti zaman. Pazar gününe, şehrimizin dönüm noktasına çok az kaldı. Bu güne kadar bana emeği geçen herkesten haklarını helal etmelerini istiyorum. Benim var ise hakkım helal olsun. Bu süreçte tüm ekip arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum. Beni duasız bırakmayan Hendekli hemşerilerimin dualarına bütün yüreğimle âmin diyorum. Özellikle analarımızın, bacılarımız beni evlatlarından ayırmayarak ettikleri dualara âmin diyorum. Ben Turgut Babaoğlu. Bu şehrin çocuğu olmaktan, Hendekli olmaktan ömrüm boyunca gurur duydum. Hepte gurur duyacağım. Birlikte başaracağız “

Yorumlar (0)
25
açık