Genel Başkan Destici Hendek'te

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Büyük Birlik Partisinden aday olarak 31 Mart Yerel Seçimler de Hendek Belediye başkanlığını kazanan Turgut Babaoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Hendek Siyaset 12.04.2019, 14:35 12.04.2019, 22:34

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Desteci,  Büyük Birlik Partisinden aday olarak 31 Mart Yerel Seçimler de Hendek Belediye başkanlığını kazanan Turgut Babaoğlu'nun makamında ziyaret etti. Hendek Belediyesine gelen Genel Başkan Destici'yi Turgut Babaoğlu Kapıda karşılandı, Hendek Belediyesi bünyesinde bulunan Beyaz Masa birimini makama giriş öncesinde ziyaret eden genel başkan, çalışanlara başarılar diledi. 

Ardından Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile birlikte Makama Çıkan koridor basamaklarını beraber çıkarak başkanlık makamına geldiler. Burada ilginç bir an yaşandı. Desteci, Başkan Babaoğlu’nu Hemen yanına oturması için, bir sandalye istedi, sandalyenin gelmesi ile birlikte, aynı masaya oturan Destici ve Babaoğlu şöyle konuştu. İlk Konuşmayı Babaoğlu yaptı. 

Babaoğlu ; “Ben Öncelikle siz değerli meclis üyelerimiz, vatandaşlarımız ve basın mensuplarımızın huzurunda, sayın genel başkanımıza ve genel başkan yardımcılarına bu nazik ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum sağolun varolun. Teşkilatımızın bütünüyle arkamızda hissedilmesi açısından önemli bir ziyarette bulundunuz, bunun içinde hem belediyemiz hem de hendek halkımız için teşekkür ediyorum.” dedi ve sözü Genel başkanı Destici’ye buraktı.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Yapmış olduğu ziyarette şöyle konuştu ; “Kıymetli arkadaşlar, öncelikle sizleri, sevgiyle saygıyla, muhabbetle, hürmetle , selamlıyorum. Bugün burada bu arkadaşlarla bulunmaktan büyük memnuniyetle duymakta olduğumu ifade etmek istiyorum. Tabi sonuç ise bugün Büyük Birlik Partisi Adayı Turgut Babaoğlunun Hendek Belediyesi başkanı olması, tabi bu sevincimizi , bu mutluluğumuzu ziyaretiyle artırmıştır. Tabi seçim sonuçlarının, ülkemize, Sakarya mıza için hayırlı olmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum. Seçilen tüm belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi, hayırlı olsun diyorum. ; Tabi burada Sakarya’da Hendekte bayrağı en üste çıkaran bugün belediye başkanlığını kazanan başkanımızı tebrik için hayırlı olması için buradayız. Kendisine camiamız adına tüm camiamız adına , ilçe teşkilatımıza, il teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Hepsinin önemli katkıları var. Zaten burada Turgut Babaoğlu’nun yıllar sahip bir çalışması bir kararlılığı vardı, bu ekibiyle birlikte bu çalışmanın neticesi alınmış oldu.Tabi biz hizmet için buradayız. hepimiz hizmet için buradayız, dolayısıylada hedefimiz öncelikli olarak belediye başkanımızın hedefi, belediye meclis üyelerinin hedefi , hizmet etmektir hendek’e hizmet etmektir, hendek’in problemlerini meselelerini avantajlarını dezavantajları bilen bir ekibi ve başkanımız ve ekibi var, ve dolayısıyla da burakadi çoğu meselenin kendi imkanlarıyla üstesinden gelecek ehliyetler, liyakat lar, ve bu alışkanlıklar. Mitingde söyledim bende artık Hendek’in de

milletvekiliyim ve dolayısıyla sık sık da burayı ziyaret edeceğiz, çokta rahatsız etmeden ve hendek in problemlerin sorunlarının çözümü noktasında, hendek in daha ileriye taşınması noktasında, hendek de yaşayan vatandaşlarımızın daha mürefet daha mutlu bir yaşam vatandaşların daha huzurlu bir hayat yaşamaları için elimizden gelen bütün katkıyı suracaz. Tabi burada belediye meclisinde ister bizim partimizden olsun ister Ak Partiden olsun, Milliyetçi Hareket Partisinden olsun, onlarda bizim arkadaşlarımız, Yine Büyükşehir belediyesini ziyaret etti arkadaşımız. bende takip ettim, Merkezi hükümetle uyum içerisinde. Hendek’te örnek bir belediyecilik anlayışı gösterdiklerine ben yürekten inanıyorum. Biz başından beri güzel bir ekip olduk, birbirimize güvendik, kenetlendik, bundan sonrada yolumuzu güçlü bir şekilde devam edeceğiz ve ifade ettiğim gibi buranın gerekli hizmetleri hakettiği hizmetleri alabilmesi noktasında elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz ve bunu birlik ve çalışmayla başaracağımıza yürekten inanıyorum ve tekrar hayırlı olsun uğurlu olsun. rabbim mahcup etmesin.” dedi.

Bir soru yanıtlayan Destici ardından söyle konuştu ; "Tabi çayı hak ettik, gerçekten çok çalıştılar, yani sadece son seçim sürecini değil , biz tanıdıktan sonra gördük ekip olarak , bu on yıllık bir çalışmanın karşılığı, ama rabbimin vaadi açık, çalışana veririm diyor. Biz buna Hendek’e hizmet sevdasıyla 10 yıldır çalışan başkan ve ekibi var. Tabi biz miting dede söz vermiştik, nisan ayında gelecez oturacaz konuşcaz, bizim üzerimize ne düşüyorsa yapmamız gerekiyorsa, tabi biz Hendek için ne yapmamız gerekiyorsa kolları sıvayıp bismillah deyip başlayacağız" dedi.

Bir Süre sohbet eden desteci ardından Cuma namazını kılmak üzere Merkez büyük camisine Başkan Babaoğlu ile geçtiği öğrenildi.

Namaz sonrasında Desteci Hendek Bayraktepe Tesislerinde Öğle yemeğinde ağırlandı. Ardından Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile bir toplantı yaptığı öğrenildi.

Yorumlar (0)
14
açık