banner194

Chp Milletvekili Adayları Hendek'te Sevgiyle Karşılandı

1 Kasım seçimlerine hazırlanan CHP, Sakarya milletvekili adaylarının tamamının katılımıyla Hendek'te 09 Ekim Cuma günü çarşı esnafını ve köyleri kapsayan seçim çalışması yaptılar.

Chp Milletvekili Adayları Hendek'te Sevgiyle Karşılandı
1 Kasım seçimlerine hazırlanan CHP, Sakarya  milletvekili adaylarının  tamamının katılımıyla Hendek'te 09 Ekim Cuma günü çarşı esnafını ve köyleri kapsayan seçim çalışması yaptılar.
    
Esnaf ve köy ziyaretlerinde sıcak bir ilgi ile karşılanan CHP milletvekili adayları 1 Kasım seçimlerinde CHP'nin Sakarya'da ve ülke genelinde büyük bir başarıyı yakalayacağını yaptıkları konuşmalarda belirterek 2 Kasım sabahı Türkiye'nin daha aydınlık bir Türkiye  olacağını vurguladılar.
               
Sakarya Milletvekili Engin Özkoç yaptığı konuşmalarda son zamanlarda yaşanan terör olaylarına sık sık değinerek,Türk Milletinin birlik ve beraberlikle bu sorunu da çözeceğine vurgu yaptı.
25 Ekim Pazar günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hendek'in köylerine gelerek kırsal kesimde yaşayanların sorunlarını yerinde tespit edeceğini belirten Engin Özkoç CHP'nin Sakarya'da 1 Kasım seçimlerinde büyük bir başarıya imza atacağını Hendek'te  şimdiden göründüğünü söyledi.
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2015, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER