Bin Çeşit Yapı Market

CHP Hendek İlçe Teşkilatı Bayramlaştı

CHP Hendek ilçe başkanlığında yapılan bayramlaşma törenine Sakarya milletvekili Engin ÖZKOÇ, CHP Sakarya il başkanı Ayça TAŞKENT ve il yöneticileri katıldı.

CHP Hendek İlçe Teşkilatı Bayramlaştı

CHP ilçe başkanı Reyhan AZAK'ın hoşgeldiniz konuşmasının ardından yapılan bayramlaşma ve yapılan çay-çikolata ikramından sonra, Milletvekili Engin ÖZKOÇ kendisine yöneltilen soruları yanıtlayıp ve Türkiye'nin gündemine ait açıklamalarda bulundu.

Özkoç ülkeyi yönetenlerin asgari ücret, emekli ikramiyesi, taşeron işçilik, dış politika konularındaki yanlışlıklara değinirken, hükümetin dün savunduğu fikirleri bu gün reddettiğini, tükürdüğünü yaladığını, efelendiği ülkelerden özür dilediğini belirtti.

Ülkemize göç eden 3 milyon Suriye'linin arsında 40 bin ISID militanının sızarak ülkemizi kan gölüne çevirdiklerini belirterek, akan kandan, Şehitlerden, Gazilerden AKP iktidarının sorumlu olduğunu belirtti.


Ülkemizin bu kaos ortamından ancak Türkiye'nin birleştirici gücü CHP iktidarı ile çıkabileceğini belirten ÖZKOÇ ev sahipliği için Hendek CHP yönetimine teşekkür etti.


Bayramlaşma toplu resim çekimiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER