Chp Hendek Bababaoğlu'na Bu Sorularla yüklendi...

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Bayraktar Bir Basın Açıklaması yaptı. Basın Açıklaması öncesinde, birkaç gün öncesinde düzenlenen kahvaltıda, açıklama yapacaklarını belirten Nihat Bayraktar Açıklamasında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na şu soruları yöneltti.

Hendek Siyaset 10.03.2020, 17:46

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Bayraktar Bir Basın Açıklaması yaptı. Basın Açıklaması öncesinde, birkaç gün öncesinde düzenlenen kahvaltıda, açıklama yapacaklarını belirten Nihat Bayraktar Açıklamasında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na şu soruları yöneltti.

“CHP Hendek İlçe Başkanlığı olarak Hendek Halkı yararına olan tüm hizmetlerin yanındayız. Ama yapılan yanlış ve eksikleri eleştirmek,takip etmek daha güzel bir Hendek için bizim görevimiz.

31 Mart yerel seçimlerinin hemen ardından,Belediye Başkanı Sn. Turgut BABAOĞLU’na tebrik için gelen çiçeklerin açık artırmayla satışa çıkarılacağı ve bu açık artırmadan toplanan paralarla engelli hasta nakil aracı alınacağı, Sn BABAOĞLU tarafından beyan edilmiştir.

Şimdi Hendek halkı adına soruyor uz.

Sn BABAOĞLU seçim sonrası söylediğiniz ve açık artırma sonucu satılan (bu satışla ilgili haber hala Hendek Belediyesi resmî internet sitesinde duruyor)bu çiçeklerin geliri ile Engelli Hasta Nakil aracı alınmadığı biliniyor.
Bu aracı ne zaman alacaksınız?

Yine son günlerde çok konuşulan    ve eski HGM önünde bulunan içerisinde elektriği,doğalgazı ,gideri bulunan ahşap köprü restoran ın yıkılması.

Şunu açıkça beyan edelim;Bizler ruhsatsız her yapıya karşıyız,ama Halkın parasıyla binlerce lira harcanarak yapılan binaların yıkımının nedenini sormak görevimiz.
Belediyenin gereksiz yere harcadığı her kuruş Hendekli nin cebinden çıkmaktadır; Bu durumda Belediye adına yapılan Bayraktepe,Uludere tesisi, HGM yanındaki kafe ve hatta Belediye Meclis toplantı salonunun ruhsatları varmı?

Tüm bu yapılar hakkında ne düşünüyorsunuz.”

Nihat BAYRAKTAR
CHP HENDEK İLÇE BAŞKANI

 

Yorumlar (6)
Dursun Ayar 11 ay önce
Hgm önünde ki ruhsatsız diye yıkılan restoran Uludere de ruhsatsız olup restorasyon yapılan dügün salonu akılda derin sorular
Emriyefelif Yusufyaren 11 ay önce
Bir de üzerine düşünüp sorsak demek ki chp nin haftalarca düşündüğünden daha mantıklı sorular çıkardı?He bir de parti değişikliği var ki ???
Emriyefelif Yusufyaren 11 ay önce
Bu kadar mi sordunuz bide bunu haber yaptırdınız?
1. Oy vermemize neden olacak kadar güven verip,daha sonra verdiği sözleri gerçekleştirmeye başlamadan önce 6 ay izin isteyen başkan senesi geldiği halde dişe dokunur bir eylem neden yapmadı
2. Ilk icraatleri neden eski başkanın yaptıklarını yıkmak oldu çok mu ucubeydi
3. Köy yollarının rezalet halini gectim sadece( eski hastane yolu yeter göz önünde) nedir bu bakımsızlık
4 çölyak hastalarına verdiği vaatler
5 işsiz ev hanımı kalmayacak sözü
6 belediye bünyesinde köy ürünleri marketi
Bunlar sadece şu an akla gelenler
Ümit Ilerilemiş 11 ay önce
Yerden göğe haklısın canım
Osman Baykal 11 ay önce
Kafa geçiyorsun uz böyle sorumu sorular Allah razı olsun Babaoğlu dan herkese koşuyor koşturuyor #bizimturgutADAM
Mehmet Gel 11 ay önce
İşte gereksiz partinin kendileri gb gereksiz soruları yazık size çaresizlikten ne yapacağınızı şaşırdınız
Namaz Vakti 16 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
-2
açık