Bin Çeşit Yapı Market

CHP Hendek Aday Adayı Köy Ziyaretlerinde

CHP Hendek Belediye Başkan aday adayı A. Selami Karakadı ve çalışma arkadaşları bu kez Dikmen köyündeki partililerle bir araya geldiler.

CHP Hendek Aday Adayı Köy Ziyaretlerinde
CHP Hendek Belediye Başkan aday adayı A.  Selami Karakadı ve çalışma arkadaşları bu kez Dikmen köyündeki partililerle bir araya geldiler.

CHP Hendek İlçe Başkanlığında kurulan seçim komisyonu seçime yönelik çalışmalarını öncelikle köylerdeki partililerle toplantılar düzenleyerek yapıyorlar .Dikmen köyünde gerçekleştirilen toplantıda Selami Karakadı şu anda Hendekte ikinci partiyiz bu birlik ve beraberlikle yapacağımız çalışma, bizi yerelde İktidara taşıyacak.

KARAKADI biz bunun için hazırız, İlçe Başkanlığım döneminde oluşturduğumuz Yerel Yönetim Komisyonu ile 16 aydır aralıksız yaptığımız çalışmalar sonucu,İlçemize ait sorun ve çözümlerini hazırladık ve bunları bültenlerimizle halkımızla paylaştık,artık hep beraber çalışma zamanı.

Dikmen köyündeki partililerin köylerine dair hazırladıkları önerileri dinleyen KARAKADI hep söyleyeceğiz; ilkemiz temiz ve dürüst siyaset ,Kendimiz için değil HENDEĞİMİZ için çalışacağız dedi.


Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2013, 02:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER