Bakan Soylu'dan Hendek'e ve Sofu’ya özel video

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yayınladığı video ile Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ali Kemal Sofu’ya tam destek verdi. Soylu, “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olarak Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olan Ali Kemal Sofu nun ve Hendek’in emrindeyim” dedi.

Hendek Siyaset 30.03.2019, 03:40 30.03.2019, 03:46

HENDEKLİLERE SESLENDİ


31 Mart Yerel Seçimlerine az bir zaman kala çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ali Kemal Sofu’ya bir büyük destek de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. Cuma akşamı Hendek’te düzenlenen Aday Tanıtım toplantısı ile gövde gösterisi yapan ve Hendek’te iddiasını herkese kanıtlayan Sofuya tam destek veren İçişleri Bakanı Soylu, yayınladığı video ile Hendeklilere seslendi.


TAM DESTEK VERDİ


İçişleri Bakanı Soylu, bu seçim döneminde Hendek’e gelmeyi özellikle çok istediğini ancak programları nedeniyle bu isteğini yerine getirdiğini ifade ederek Hendek Lileri selamladı. Soylu, “Kıymetli Hendekli hemşerilerim. Orada bir güzel adam benim çok yakından tanıdığım, ilçe başkanlığında birlikte çalıştığımız, hakikaten özü sözü bir olan ve işten erinmeyen, bugüne kadar da birlikte Cumhurbaşkanına sadık bir yol arkadaşı olarak çalışan, Ali Kemal Sofu kardeşimize destek vermenizi güç vermenizi istiyoruz.  Aynı zamanda Büyükşehir Belediyesinde de aynı gücü ve desteği sizden istiyoruz. Ali Kemal Sofu orada güzel hizmetlerin altına imza atacak. Bende İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olarak Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olan Ali Kemal Sofu nun ve Hendek’in emrindeyim” dedi. 


HUZURU DEVAM ETTİRMEK İSTİYORUZ


Sofu ayrıca Sakarya ve Hendek’e gönderdiği mesajında da çok önemli ifadeler sarf etti. Sakarya’dan terörün kökünün kazınması için destek isteyen Soylu, “Pazar günü önemli bir karar bir vereceğiz. Bu vereceğimiz karar aynı zamanda öyle bir karar ki sadece bizi değil etrafımızdaki coğrafyaya bile huzurun ve barışın gelmesi demek. Türkiye’nin 50 yıldır ilk kez seçimsiz geçireceği 4, 5 yıl içerisinde güçlü adımlar atacağız. Burada terörle mücadele ediyoruz. Uyuşturucu ile mücadele diyoruz. Doğu ve Güneydoğu dahil her noktada huzur var. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Oysa birileri önümüzdeki dönemde, geçtiğimiz 7 yılda olduğu gibi anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getirmek istiyorlar. Bunun içinde türlü oyun ve kumpas kuruyorlar.  Bizim size söyleyeceğimiz İçişleri Bakanı olarak şudur. Terörle mücadele dâhil birçok meselede yüzdük kuyruğuna geldik. 325 PKK’lıyı kendi listelerinde aday yaptılar. Bunlar 4,5 yıl için fitne tohumu ekiyorlar. Patlayıcı taşıyan kişinin, uyuşturucu ekip parasını PKK’ya gönderen kişinin, Apo için ölüm orucu tutan kişinin belediye meclis üyeliğinde ne işi var?” dedi. 


TERÖRÜ TASFİYE EDECEĞİZ
Soylu son olarak ise şunları kaydetti: “4,5 yılda Türkiye ekonomide gürül gürül güzel adımlar atacak. Aynı zamanda terörü tamamen tasfiye edeceğiz. Bu işi kökünden kazıyacağız. Etrafımızdaki coğrafyaya huzur getirecek, Türkiye ayakları üzerinde duran ve dünyaya sözünü geçiren bir ülke olacak.  Onun için 31 Mart’ta bizim boynumuzu Kandil önünde eğik bırakmayın. Bizim elimizi bağlayıp bizi zayıfa düşürmeyin. 
 

Kaynak: Haber: Ak Parti Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni
Yorumlar (12)
Usta 3 yıl önce
Sayın Soylu keşke hendekte biraz milletin sesine kulak verseydiniz, hendek %90
İle çıkardı. Turgut Babaoğlu milletin kalbinde maalesef görmediniz
Mert Temizce 3 yıl önce
Tüm devlet erkanı işini gücünü bırakıp halkın iradesinin dışında belirlenen adayın başkan olması için elinden geleni yapıyor. Ama ne çare. Siyasi ittifakların değil halkın ittifakı kazanacak. Bizim Turgut Başkan olacak... Güler yüzü insanlığı ve zekası ile kutuplaşan hendek i birleştirecek. Unutmayın ki destek vermek zorundalar. Çünkü bbp ilde ittifak ın destekçisi. Hizmet halkın hakkıdır kimse alamaz!
Fatih Acıklık 3 yıl önce
Şu saat itibariyle soyluda kurtaramaz gibi geliyor bana...
Kebire Bıcakcı 3 yıl önce
Sayın bakanım her zaman yanımızda ol hastanemiz doktor eksikliği ni görün lütfen
Hasan Kocasinan 3 yıl önce
Eyyyyy akp ne hallere düşürdüler seni be yazıklar olsun bizide bildiğin mal yerine koyuyosunuzya helal olsun mal çakal çıkacak meydana son 24saat
Muammer Birinci 3 yıl önce
Şu seçimi eğer Turgut Babaoğlu kaybederse etrafındaki insanların alaycı aşağılayıcı baskıcı tavırları yüzünden kaybedecek.
Sanıyorlarki alay ederek aşağılayarak baskı yaparak turguta oy kazandıracaklar
Yanıldıklarını ise pazar gecesi anlayacaklar
Ibrahim Kalaycı 3 yıl önce
Özer akşamı saat 10 da meydanda buluşacağız balonlar patladığında gizlerinizi merak ediyorum herkez hendekli ve birbirini tanıyor biliyor hangi yüzle arkadaşlarının komşulsrınınyüzüne bakacaksın ağır hakaretler ediyor uygunsuz tavırlar sergiliyor aşağılıyor küçük görüyorsunuz unutmayın ALLAH DOĞRUNUN YANINDADI DOĞRUYU GÖRENDİR herkez haddini aşmış yazıklar olsun bu kin ve nefret nedir Gücün varsa sende getir söylet gücü var getirir kimsenin oyu kimsenin ipoteğinde değil bunuda böyle bilin BİR ALLAHTAN NİRDE SANDIKTAN KORKARIM deniyor bilin erken şov yapanlar pazar gecesi üzülülür lafın ortaya kim üzerine alınırsa ona
Hüseyin Sayın 3 yıl önce
Ne yani kaybederse İçişleri bakanı savaş mı açacak Hendek'e ve Hendek'liye?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık