Babaoğlu, kırsal mahallelerin talep ve görüşlerini dinliyor

BBP Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, kırsaldaki mahallelerde ziyaretlerini sürdürüyor. Dört mahalleyi gezen Babaoğlu, sevenlerin tarafından büyük coşku içinde karşılanırken, vatandaşların talep ve düşüncelerini tek tek dinliyor.

Hendek Siyaset 11.02.2019, 13:23 11.02.2019, 13:55
Babaoğlu, kırsal mahallelerin talep ve görüşlerini dinliyor

BBP Hendek Belediye Başkan adayı olarak, 31 Mart seçimlerine hazırlanan Turgut Babaoğlu dur durak bilmiyor.

Hendek Halkı tarafından sevilen gerek sosyal, gerek kültürel yaşamında da ilçe halkı ile birlikte hareket eden Babaoğlu, Karaman Mahallesi, Puna Ortaköy, Sarıyer ve Çamlıca Mahallesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Karaman Mahallesinde ev ziyaretinde bulunan Babaoğlu, mahallede sevenleri tarafından karşılandı. 7’den 77’ye mahalle sakinleri, Babaoğlu’na tam destek verdi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi gerçekleştirilen ziyaret, bir anda miting havasına büründü. Burada vatandaşlarla tek tek selamlaşan Babaoğlu, “Biz Hendek’in evladıyız. Hendek bizim için önemli. Bugüne kadar ekmeğini yediğim suyunu içtiğim Hendek ve Hendek halkına hizmet için yola çıktım. Amacım koltuk değil, hizmettir.  31 Martta yapılan seçimlerde desteklerinizle inşallah sizlerin hizmetkarı olarak karşınıza çıkacağız. Adil hizmet, eşit hizmet edeceğiz” dedi.


Karaman Mahallesinde yapılan ziyaretlerin ardından Turgut Babaoğlu, Puna OrtaKöy mahallesine geçti. Babaoğlu burada gençlerin büyük ilgisini gördü. Gençleri tek tek dinleyen Babaoğlu, gençlerin her zaman yanında olduğunu söyledi. Puna Ortaköy’de ilk hedeflerinin herkesin bir arada olacağı ve misafirliğin ağırlanacağı bir konak yaptırmak olduğunu söyleyen Babaoğlu, “Gençlerimiz spor tesislerine ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Seçildiğimiz takdirde ilk hedefimiz bu olacak” diyerek müjde verdi. Puna Ortaköy’ün ardından Sarıyer Mahallesine geçip vatandaşlarla buluşarak projelerini anlatıp, sohbet etti.


Son olarak Çamlıca Mahallesinde geçen Babaoğlu, mahalle esnafı ve sakinleri ile bir araya geldi. Mahalle sakinleri, daha önce belde olarak mahallelerinin, büyükşehir yasası ile mahalle statüsüne girdiğini belirterek, belediye hizmetlerinden faydalanamadıklarını ifade ettiler. Bu konuda kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Babaoğlu, “Eğer destekleriniz ile başkan seçilirsen, ilk amacımız belediyenin imkanları ile bu mahalle’ye özel bir araç parkı ve itfaiye ekibi oluşturmak için çalışacağız. Böylelikle hizmet noktasında, yaşanılan sorunların önüne geçmek için çaba göstereceğiz Yani bir belde belediyesinin imkanlarına sahip, bir mahalle olmanız için elimden geleni yapacağım” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar (1)
NİSA 3 yıl önce
BABAOĞLU BAŞKAN, PARTİNİ YÜZÜSTÜ BIRAKTIN. SİZİ PARLATAN HENDEĞE TANITAN PARTİ LİDERİMİZ DEVLETİN BEKASI DERKEN SİZ KOLTUĞUN SEVDASINA DÜŞTÜNÜZ. SİZ BİZİM DEĞİL KOLTUĞUN BAŞKANISINIZ. YAZIK ETTİNİZ EMEKLERİMİZE
14
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı