Babaoğlu Aday ve Proje tanıtım programı düzenledi

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu Aday ve Proje tanıtımı programında salon hınca hınç doluydu. Hendek Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen program havasında geçsede, Muammer Sencer Caddesinden Seçim İrtibat bürosuna kadar mehteran sesleriyle Hendek Caddeleri inledi...

Hendek Siyaset 03.03.2019, 19:16 03.03.2019, 19:53

Babaoğlu’nun Aday Tanıtımında İzdiham Yaşandı

Binlerce vatandaşın katıldığı aday ve proje tanıtımı programında salona giren Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, “Bizim Turgut” ve Başkan Turgut tezahüratları ile karşılandı.
Mehteran takımının gösterisinin ardından saygı duruşu ve İstiklal marşı ile Aday tanıtım programı başladı.


Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Aday ve proje tanıtım toplantısına Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Cemal Can, BBP İlçe Başkanları BBP Belediye Başkan Adayları, eski Hendek Belediye Başkanı Kamil Kamışoğlu, STK Temsilcileri, Muhtarlar Derneği Başkanı, Muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.


Aday ve Proje tanıtım programında Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun Bebeklik döneminden bugüne hazırlanan Sinevizyon gösterimi duygusal anların yaşanmasına neden oldu.
Aday tanıtım programında BBP Kurucu Lideri Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun danışmanı Cevdet Tellioğlu kısa bir konuşma yaparak teşekkürlerini iletti.


Aday tanıtım programında sahneye davet edilen Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu “  30 Mart 2014 tarihinden bu yana tam 1798 gün geçti. 1798 gün önce yani 1 Nisan 2014 sabahı, yerel seçimlerin hemen ertesi günü arkadaşlarımızla halkımıza teşekkür ziyaretleri yapmıştık. Gerek seçim sonuçları gerek teşekkür ziyaretlerinde yaşadıklarım beni şu kanaate vardırdı. Sizler yani tüm hemşerilerim siyasi düşüncesi, işi gücü, köyü mahallesi ne olursa olsun. Her kesimden sizler bana sahip çıktınız. Bu günler için bizleri yüreklendirdiniz. 1798 gün boyunca şahitsiniz, biz de sizlerden aldığımız bu heyecan ve enerjiyle, hiç durmadan bize vefasıyla sahip çıkan halkımızın yanında olmaya çalıştık. Ben buraya çıkıp süslü, ağdalı cümlelerle bir politikacı edasıyla konuşabilirim. Ancak biliyorum ki sizler beni kiminiz evlat saydı, kiminiz amcaoğlu, teyzeoğlu, abi, kardeş saydı. Bunun için daha samimi konuşacağım. “Bizim Turgut” dediniz. Boşa değil. Mevla’m mahcup etmesin.
 

Sizlere söz veriyorum ki şimdi olduğu gibi nasipse Belediye Başkanı olduğumuzda da “Bizim Turgut” yani “Sizin Turgut”unuz olmaya devam edeceğim. Bu yola çıktığımız günden bu yana siz de biliyorsunuz, elimizden geldiği kadar acınızda tatlınızda, sevincinizde kederinizde yanınızda oldum. Sizlerle ağlamak, sizlerle gülmek bize nasip oldu.


Yine Yüce Rabbimin nasip etmesiyle ve Sizlerin desteğiyle, mazbatamızı aldıktan sonra da hiç merak etmeyin değişmeyeceğiz. Örneğin ben Dikmen’de, akşam saatlerinde bir asker eğlentisindeyken aynı saatlerde Yeşilyurt’a giden ambülans hangi teyzemi, amcamı almaya gitti bileceğim, “Nasıl destek olurum, ne yapabilirim?” telaşına düşeceğim, düşmek zorundayım.


İNSANI YAŞAT Kİ, DEVLET YAŞASIN


Babaoğlu “ Yapacağımız tüm projelerimizde “İnsanı yaşat ki, Devlet yaşasın.” felsefesinden ilham aldığımızı ve “Ben değil Biz” anlayışını hissedecekseniz.


Eğitim, ulaşım, imar ve şehircilik, tarım ve hayvancılık, sportif faaliyetler konularında düşündüğümüz projeleri tüm vatandaşlarımızın beklentilerini gözeterek hazırladık. Burada kadınlarımız ve engelli kardeşlerimiz için pozitif ayrımcılık yapacağımızı da özellikle belirtmek isterim.


Şunu özellikle bilmenizi isterim. Bu projeleri; mali ve sosyal şartları gerçekçi bir şekilde değerlendirerek projelerimizi kısa, orta ve uzun vadeli olarak tasnif ettik. Bu bağlamda sayfa yapılarında bulunan kırmızı renk kısa vadeli, sarı renk orta vadeli, siyah renk ise uzun vadeli projelerimizi ifade etmektedir.


Babaoğlu konuşmasının ardından BBP Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tek tek sahneye davet ederek vatandaşlara tanıttı.


Proje kitapçıklarının dağıtıldığı aday ve proje tanıtım programı sonrası Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve vatandaşlar Kapalı spor salonundan Muammer Sencer Caddesi üzerinden Gaffar Okkan Bulvarına kadar Mehteran takımı eşliğinde yürüdüler.

Haber:  Büyük Birlik Partisi Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni

Yorumlar (3)
Deniz Aslan 3 yıl önce
irfan püsküllüye gidecek tüm oylar onu sevenlerin tüm oyları turgut babaoglunundur hayırlı ugurlu olsun
Aynur Ufuk 3 yıl önce
Rabbim yolunu acik etsin insaAllah baskanim..
Halil Pınarbaşı 3 yıl önce
HENDEK SENSİZ OLMAZ OLMAZ
29
açık