Azak #Adalet yürüyüşü için açıklama yaptı.  

CHP Hendek İlçe Başkanı Reyhan Azak #Adalet yürüyüşü için açıklama yaptı.

Siyaset 28.06.2017, 12:03
Azak #Adalet yürüyüşü için açıklama yaptı.  

 
CHP genel başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlatmış olduğu #Adalet yürüyüşüne destek vermek ve karşılamak için 29 Haziran Perşembe günü sabah 07.00'de CHP Hendek ilçe binası önünden araç kaldırılacaktır.
 
Düzce-Sakarya il sınırında yapılacak karşılama sonrasında CHP genel başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hendek'te konaklama yapacağı alana kadar yürüyüş korteji oluşturulacaktır. Konaklama alanındaki #Adalet nöbetinin ardından Cuma sabahı Hendek-Ormanköy arasında #Adalet yürüyüşü devam edecektir.
 
Sosyal adaletin, hakça paylaşımın, laik-cumhuriyetin, barış ve kardeşliğin savunucusu olan Hendek'li hemşehrilerimizi  #Adalet yürüyüşüne davet ediyoruz.
 
CHP Hendek İlçe Başkanı
Reyhan AZAK
Yorumlar (5)
Uğur 4 yıl önce
adalet yolda yürümekse en iyisini akparti yapar, ama gel gelelimi, kendi adaletleri için yürürler o ayrı başka bir konu, bu nedenle sizleri canı gönülden kutluyorum yolunuz açık olsun
hamdi 4 yıl önce
Selamünaleyküm arkadaşlar.Adalet yürüyüşünü şahsen inançlı bir müslüman olarak destekliyorum.Çünkü gerçek bir adalet maalesef yoktur.Bakan ve çocukları yolsuzluk ve hırsızlıkta suç üstü yakalanmalarına rağmen adalete hesap vermediler.Adalete hesap verselerdi başlarımızın üzerinde yerleri vardı.Amma şimdi adalete götürmeyenler bu kamburu ilelebet sırtlarında taşıyacaklardır.
Recep 4 yıl önce
Allah, Kur'an-ı Kerim'in maide suresinde:
"Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz. Bir kavme olan kininiz, sizi adaletsizliğe sevketmesin. Adaletli olun, çünkü o, takvaya daha yakındır. Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan haberdardır." diye emretmektedir.
Sana katılıyorum.
Adalet, bir gün onlara da lazım olacak.
Sercan 4 yıl önce
Böyle umarsızca yürüyüş olmaz 2.5 saatte 10 km yol kat edemedi araçlar. Herkesin bi hayat koşturmacası var. Bir taraftan hak ararken diğer taraftan gasp etmek bu yürüyüşün anlamsız olduğunu göstermekten başka hiç bir şeye yaramaz. Bu yürüyüşü amatörün ötesinde bilinçsizce organize edenleri kınıyorum.
Recep 4 yıl önce
FETÖ'cü alçakların darbe girişiminden sonra, Hendek Cumhuriyet Meydanından bir ay boyunca araçlar geçemedi. O zaman halkın hakkı gasp edilmedi mi? Bir aylık demokrasi nöbetleri sanki çok profesyonelce yapıldı.Esas amatörce yapılan o etkinliklerdi.Ona neden hiç ses çıkarmadın. Neden kimseyi kınamadın.bir gün sana da lazım olacak ADALET için madem ki yürümüyorsun, bari biraz trafik sıkışıklığa katlan. Bir gün sana da lazım olacak adaletin ne anlama geldiğini, 15 temmuz dahil, ülkece ve milletçe yediğimiz onca kazıktan sonra hala anlayamamışsın.
Namaz Vakti 07 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
hafif yağmur