Akova Hantek Konutları sakinleri ile buluştu

Seçim çalışmaları kapsamında Akova mahallesine konuk olan Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU miting ortamlarını aratmayacak bir ortamda Akova Mahallesi Hantek Konutları sakinleri ile buluştu.

Hendek Siyaset 04.03.2019, 15:15 04.03.2019, 15:26
Akova Hantek Konutları sakinleri ile buluştu

Akova’da Miting Havası

Seçim çalışmaları kapsamında Akova mahallesine konuk olan Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU miting ortamlarını aratmayacak bir ortamda Akova Mahallesi Hantek Konutları sakinleri ile buluştu.

Hantek sakinlerine hitap eden SOFU ‘’Ülkemizin içerisinde bulunduğu süreç hepimizin malumu. Bu süreci aşmak ve ‘Büyük Türkiye’ ülküsüne ulaşmak, gerek içeride ki ve gerekse de dışarıda ki tüm şer ittifaklarına karşı nihayet bulacak bir gerçektir, kimse buna engel olacak ne kuvvete nede cürette sahiptir.‘’ dedi.

Kimse Şüphe Duymasın

Cumhur İttifakının ilk defa halk tarafından 15 Temmuz hain kalkışmasında vücut bulduğunu ifade eden SOFU ‘’İçeride ve dışarıda durmadan ülkemizin bekasını ekonomik manipülasyonlarla, taraflı basın yayın araçları ile içeride ki işbirlikçileri ile tehdit etme gayretinde bulunan ve oluşturmaya çalıştıkları sözde ittifaklarla bunu başaracaklarını zannedenler bu topraklarda asla başaramayacaklar. Buna ne Hendek, ne Sakarya izin verir. Anadolu buna asla izin vermeyecektir, kimsenin şüphesi olmasın.’’ dedi.

Hendek’te Sürdürülebilir Gelişme

Hendek’in sahip olduğu potansiyelin farkında olduğunu ifade eden SOFU projelerini de bu potansiyele göre geliştirdiklerini ve Hendek’in gerçek ihtiyaçlarına göre düzenlendiğini söyledi. ‘’Memleketimiz gerek konumu ile gerek sahip olduğu insan gücü ve kalifiyeli değerleri ile bir cazibe merkezdir. Biz Hendek’in sahip olduğu potansiyelin farkındayız. Hendekli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve gereksinimleri biliyor ve buna göre çalışmalarımızı yapıyoruz. Gerçekçi çalışmalar peşindeyiz. İnşallah sahip olduğumuz tüm bu potansiyel ile ihtiyaç ve gereksinimler çerçevesinde geliştirdiğimiz projeler Hendek’imize uzun vadede hizmet edecek çalışmalar olacak. Ekonomik getirisinin yanında Hendekli vatandaşlarımıza Kültür ve Sanat alanlarında da ciddi katkı sağlayacak olan bu çalışmalar ile Hendek’imiz kısa vadede ciddi bir ivme kazanacak.’’ dedi. 

Yaparsa AK Parti Yapar!

En başarılı, en yararlı ve dikkat çekici çalışmaları Hendek’e kazandıran partinin AK Parti olduğuna vurgu yapan SOFU ‘’Daha önce ki dönem AK Parti belediyelerimizin çalışmaları ortada. Hendek’imiz imar, ulaşım ve altyapılarında ki devrimleri ortada. AK Parti belediyeciliği ile Hendek’e kazandırdığımız değerler ortada. Şimdi bizler bu çalışmalara yenilerini ekleyerek Hendek’i zirveye çıkaracağız inşallah. Bunu da boş atıp dolu tutturma taktiği ile değil AK Parti belediyeciliği ile gönül belediyeciliği ile başaracağız.’’ dedi. 
    
 

Haber:  Ak Parti Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni

Yorumlar (1)
Bulent Temiz 3 yıl önce
Boş laflari 15 sene duyduk
0
hafif kar yağışlı