Ak Parti Hendek’ten Danışma ve İftar düzenlediler

Hendek Ak Parti İlçe Danışma meclisi toplantısı Uludere Park tesislerinde iftar programı ile gerçekleşti.

Siyaset 18.06.2017, 19:10 18.06.2017, 19:25
Ak Parti Hendek’ten Danışma ve İftar düzenlediler

Ak Parti İftar Programına Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci, Ak Parti il Başkan yardımcıları, Hendek koordinatörü  Serkan Cerrahoğlu, Hendek Ak Parti Kurucu üyeleri  katıldılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu partililere yaptığı Konuşmada ‘Biz beş yıldır göreve geldiğimiz günden bu yana devraldığımız bayrağı arkadaşlarımızla birlikte, sizlerle birlikte daha ileriye götürmemizin mücadelesini verdik, vermeye devam ediyoruz, kurucu genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız  sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koymuş olduğu ilkeler ve prensipler doğrultusunda tüm arkadaşlarımızla birlikte Hendek’te Ak Partimiz bir oy daha fazla alması için uğraştık, uğraşmaya da devam edeceğiz. Geçmiş olduğumuz 2 seçimi de aldık, bunun karşılığını da aldık hep birlikte başardık, inşallah bundan sonraki seçimlerde de  hep birlikte çok daha iyi sonuçlar alarak bize düşen görevi layık-ı ile yapacağız, tekrardan bu davetimize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum’’ dedi.Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi sözlerinde ’’Asfalt programlarımızı yaptık, Büyükşehir ile Dikmen de sıcak asfalta bayramdan sonra başlıyorlar, uzak mahallelerden başlayarak merkeze doğru geleceğiz, biz Büyükşehir belediyesi ile otopark ile alakalı olarak kontratı yaptık, protokol yapıp iller bankasına gönderip parası büyükşehire geçecek ve Büyük şehirde inşallah merkezimizde 2 katlı oto parkı Hendek Halkının hizmetine sunulacak.
Ben özellikle yakın zamanda başlayacak olan, İlçe Başkanımız bahsetmedi ama seçimlerimiz olacak. Allah bu seçimleri de hakkımızda hayırlısını nasip eylesin. Ben sadece şunu söylemek istiyorum, bizim Ak Partimizde bizden başka rakibimiz yok, eğer biz birlik beraberliğimizi bozmaz, bu birlikteliği devam ettirirsek, Ak Parti Hendek’te çok daha seçimleri zaferle çıkar. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum’’ dedi.Son Olarak söz alan Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ‘’Burada kurulan bu gönül sofrasında yarın akşam biz Sakarya  teşkilatı olarak Bingöl de  yine oradaki hemşerilerimizle birlikte bir arada olacağız,  genel merkezimizin gönül köprüsü projesi kapsamında geçen sene Siirt ili Sakarya’nın kardeşi idi, 3 sefer orayı ziyaret ettik, onlarda bizi ziyaret ettiler, onlara biz yardımlarda bulunduk, terörden mağdur olan ailelere 6-7 tır buradan malzeme gönderdik, orada kendilerine dağıttık, bu sene kardeş şehrimiz Bingöl, yarın inşallah Allah nasip ederse Sakarya teşkilatınla arkadaşlarımla beraber Bingöl’de böyle bir gönül sofrasında da oradaki dostlarımızla bir araya geleceğiz, yine orada da fakir ailelere hizmet için beraberce orada olacağız.Türkiye’de 15 temmuzdan sonra çok ciddi bir değişiklik oldu. Her zaman Devlet Milletini Korurken 15 Temmuzda Millet Devletini korudu ve ondan sonra Türkiye’de siyaset değişti , her şey değişti. Bunun yansıması olarak 16 Nisan da yapılan referandum 15 Temmuz sonuçlarının bir parçasıdır, yani o gün bu milletin inancına yapılan, vatana millete yapılan hain saldırıyı millet kendi iradesi ile bertaraf etti ve bundan sonra dedi ki, biz bu memlekette artık millet ne istiyorsa o olacak dedi. 16 Nisanda bunu perçinledi, Türkiye de Cumhurbaşkanlığı Hükümet modeli sistemi kabul edilince hakikaten Türkiye’nin de önü açılmış oldu, ama eksik olan bir şey varsa bu çıkan maddeler kanunlar 2019 yılında yürürlüğe girecek, yani bizim önümüzde şu var ki 2019 yılında ciddi manada bir yerel seçim var, bir genel seçim var, Cumhurbaşkanlığı seçimi var, bizim son virajımız 2019 seçimleridir. Şu ana kadar olan bütün kazanımlar 2019 da yürürlüğe girecek hem Türkiye’nin Hem Dünyanın önü açılacak’’ şeklinde konuştu.


Sofu, İl Başkanı Fevzi Kılıç a 16 Nisan Referandum çalışmaları ile İlgili Hendek te yapılan çalışmaları anlatan faaliyet kitabı hediye etti.

İftar programı ikram edilen çay sohbetleri ile sona erdi.
 
 

Yorumlar (11)
Aysel 4 yıl önce
Kendi ülkesini koruyan aziz askerlerimize bir kap güzel yemek çıkaramayanlar, yemek sofralarında reklam yapmanın peşinde...
Bekir Ünlü 4 yıl önce
Manisa'da arka arkaya yüzlerce askerimiz zehirlenirken nasıl olur da boğazınızdan geçiyor bu şaşaalı yemekler.
Bedri 4 yıl önce
Bıktık her ramazan ayında sizin verdiğiniz şu cafcaflı iftar ziyafetlerinizden.
Allah, Kur'an-ı Kerim'de:
Aşırılığa kaçmayın,
İsraf etmeyin,
Kul hakkı yemeyin,
İbadetlerinizi ve yardımlarınızı gizli yapın diye buyurmaktadır.
Peki siz ne yapıyorsunuz?
Siz nasıl Müslümansınız?
Allah aşkına...
Rıdvan 4 yıl önce
Yiyin efendiler yiyin.
Dünya size güzel.
Halkımız her gün gelen şehit haberleri ile kahrolurken; yüzlerce askerimiz bozuk yemeklerden zehirlenirken; siz, ihtişamlı sofralarda yemek yemenin, yedirmenin derdindesiniz.
Bu ne aymazlık?
Bu ne vurdumduymazlık?
Gelen şehit haberleri ile halkın ciğeri yanarken, şu servis ettirdiğiniz cıvık cıvık iftar ve yemek fotoğrafları halkı canından bezdirdi.
Başka bir gezegende mi yaşıyorsunuz?
Danışma meclisi toplantını, git bir toplantı salonunda yap.
Bize ne?
Yok yemekmiş, yok iftarmış, yok eski siyasetçilerin itibar elde edebilmek için objektiflere poz verme çabalarıymış; inanın halkı hiç mi hiç alakadar etmiyor.
Daha da nefret uyandırıyorsunuz.
Edep ya hu......
Kemaliyeli 4 yıl önce
Saraylarda ki ve AK Partililerin süslü iftar sofralarını günlerce haber yapmaktan Manisa'da ki ana kuzularını haber yapamıyorsunuz.Söylenenlere göre Manisa Er eğitim Tugayı'nda yemekten zehirlenen askerlerin arasında Hendek'li gençler de varmış..
Bırakın onun bunun süslü iftar sofralarını da bu duyumları araştırıp, onu haber olarak verin..Bize ne AK Partililerin iftar yemeklerinden.!Vatan evlatlarına doğru dürüst yemek yediremeyen bir devlet utancı dururken, süslü püslü iftar sofralarını haber yapmanızı kınıyorum.Ülkeyi yönetenler gidip Manisa'da ki Er Eğitim Tugayında verilen yemek ile iftarlarını açsınlar bakalım.
Boşuna söylemiyorlar; halkın gündemi ile ülkeyi yöneten siyasetçilerin gündemi çok farklı diye...!
Koyun can, kasap et derdinde.
sonra da kalkıp "bir olacağız" dersiniz.Hadi canım sizde..
Dobra Dobra 4 yıl önce
Hani, "evet çıkacak, terör bitecekti..?"
Hani, "sandıktan evet çıkarsa, terör kalmayacaktı..?"
Hani, "başkanlığa evet çıkarsa, terörün sesi çıkmayacaktı..?"
İşte gelinen sonuç: iki ayda 70 şehit..!
1 Kasım tarihinden sonra "analar ağlamayacak" dediniz.
Sadece anaları değil, babaları da ağlattınız.
Bir de kalkmış "babalar gününü" kutluyorsunuz.
Hangi yüzle?
Siz, iftar sofralarında umarsız bir şekilde yemeye devam edin.
Babalar da ağlamaya...!
Sevgi 4 yıl önce
Bize ne?
AK Parti Hendek'in danışmasından, iftarından...!
Ali Açan 4 yıl önce
Sizin vicdanınızın çiviniz çıkmış.
Yüzlerce askerimiz yedikleri yemekten dördüncü defadır zehirlenirken, sizin böyle yemek ve sofra manzaralı fotoğraflar çektirmeniz ne insanlığa ne de Müslümanlığa sığar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
açık