Ak Parti Hendek İlçe Yönetimi Başkan Yüceyi Ziyaret Etti

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal yönetimindeki yönetim kurulu üyeleri Sakarya'da bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretin ilk durağı İl Başkanlığı olurken ikinci durağı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce oldu.

Hendek Siyaset 01.05.2019, 10:29 01.05.2019, 10:44
Ak Parti Hendek İlçe Yönetimi Başkan Yüceyi Ziyaret Etti

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal yönetimindeki yönetim kurulu üyeleri Sakarya'da bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretin ilk durağı İl Başkanlığı olurken ikinci durağı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce oldu.

AK Parti Hendek ve Taraklı ilçe teşkilatları ile belediye başkanlarıyla buluşan Başkan Ekrem Yüce, “Milletimize en iyi hizmeti sunmak adına büyük bir sorumluluk üstlendik. Büyükşehirler arasında partimize en yüksek oy ile destek sunulan 4. şehiriz. Teşkilatlarımızın gayretli çalışmaları, hemşerilerimizin teveccühü ile çıktığımız bu yolculuğumuzu inşallah en iyi şekilde sürdüreceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayretle gönüllerde kalmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,Hendek AK Parti İlçe Teşkilatlarını konuk etti. Ziyaretlerde Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım yer alırken; Başkan Ekrem Yüce, seçim sürecinde gösterdikleri gayret dolayısıyla tüm teşkilat üyelerine teşekkür etti. Yüce, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunarak Sakarya’yı her alanda örnek gösterilen bir şehir haline taşımak istediklerini yineledi.

Sorumluluğumuzun farkındayız

Nazik ziyaretleri ve başarı temennileri dolayısıyla teşkilat mensuplarına ve belediye başkanlarına teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Milletimize en iyi hizmeti sunmak adına büyük bir sorumluluk üstlendik. Büyükşehirler arasında partimize en yüksek oy ile destek sunulan 4. şehiriz. Teşkilatlarımızın gayretli çalışmaları, hemşerilerimizin teveccühü ile çıktığımız bu yolculuğumuzu inşallah en iyi şekilde sürdüreceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayretle gönüllerde kalmaya devam edeceğiz. Rabbim çalışmalarımızı bereketlendirsin” dedi.

Birlik ve beraberlik vurgusu

Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimizin tamamı bizden hizmet bekliyor. Teşkilat üyelerimizin de vatandaşlarımızın talep ve isteklerini hem ilçe belediyelerimize hem de büyükşehir belediyemize iletmelerini önemsiyorum. Başarı için birlik ve beraberliğin önemine her fırsatta değiniyorum. İnşallah hemşerilerimizin bize verdiği bu emaneti en iyi şekilde koruyarak şehrimize hizmetler sunacağımıza inanıyorum. Destekleri dolayısıyla teşkilatlarımızın nezdinde tüm Sakarya’ya şükranlarımı sunuyorum” dedi.
 

Yorumlar (1)
HENDEKLİ 3 yıl önce
AKP NİN GENÇLİK KOLU BAŞKANINA BAKARMISIN YA YAZIKLAR OLSUN NE GENÇLER VAR DİNAMİK GENÇLER BU PISIRIĞI BASKAN YAPMISLAR YAZIKLAR OLSUN BUNA KADAR ADAMMI YOK
19
açık