Ak Gençlik Motivasyon Dolu Bir Pazar Geçirdi

Ak Parti Hendek Gençlik Kolları bir hayli yoğun geçen siyasi ve demokratik süreçlerin ardından teşkilat mensupları ve dava sevdalısı onlarca genç ile Poyrazlar Gölü Mesire Alanında bir araya geldi.

Siyaset 24.10.2016, 12:53 24.10.2016, 13:00
Ak Gençlik Motivasyon Dolu Bir Pazar Geçirdi

Sıcak ve eğlenceli geçen ortamda havanın güzelliği de eklenince gençler doyasıya eğlendi.  Gençlerin bu eğlenceli gününde Ak Parti Sakarya il Başkanı Fevzi KILIÇ, Ak Parti Hendek ilçe Başkanı Ali Kemal SOFU,Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ de ortak oldu.  

Piknikte gençler ile yakından ilgilenen başkanlar, genç kardeşleri ile Futbol ve Voleybol oynayarak stres attılar. Aynı zamanda genç zihinleri fırsat bilen başkanlar, gençlerle fikir alışverişinde bulunmayıda ihmal etmediler.Gün sonunda konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ak Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Muhammet ERCİ: ''Uzun bir süreçten beri çok yoğun günler geçirdik ve bir hafta sonunuda kendimize ayırmayı planladık. Davamızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan cefakar ve fedakar dava arkadaşlarımızın hepsine şükranlarımı sunuyorum Göreve geleli 2 yıl geçmesine rağmen 2 genel seçim, parti içi 1 genel kongre ve çok daha önemlisi alçakça planlanmış bir darbe girişimi atlattık . Dolayısıyla bu yoğun temas içersinde bir pazar gününü de kendimize ayırdık. Emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına ve davetimize icabet eden gönüldaşlarımıza şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum'' diyerek düşüncelerini dile getirdi .


 

Yorumlar (1)
mehmet 4 yıl önce
yakında çok piknik yapacaksınız hep beraber tasfiye edilince...
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
0
kar yağışlı