Aday Sofu Hendek'te seçim programlarını sürdürüyor

 31 Mart yerel seçimleri kapsamında çalışmalarını yoğun bir programla sürdüren SOFU AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un katılımları ile gerçekleştirdiği aday ve proje tanıtımı mitingi sonrası vites yükselti. 

Hendek Siyaset 12.03.2019, 13:42 12.03.2019, 13:53
Aday Sofu Hendek'te seçim programlarını sürdürüyor

SOFU DUR DURAK BİLMİYOR
Ziyaretlerinde yoğun bir ilgi ile karşılanan SOFU çalışmalarına Çobanyatak, Karatoprak, Akarca ve Yukarıçalıca mahallelerinde vatandaşlarla buluşarak sürdürdü. SOFU’nun ziyaretlerinde coşku ile karşılanması gözden kaçmadı.

AK Parti Varsa Hizmet Var

Mahallelilere hitap eden SOFU AK Parti belediyecilik anlayışının hizmet anlayışı olduğunu ve halkın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiğini ifade etti. ‘’Değerli hemşerilerim, hepimiz gerek Hendek’in gerekse de Türkiye’nin belediyecilik anlayışında nereden nerelere geldiğinin farkındayız değil mi? Bu hizmet anlayışı çok kıymetli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, gelişen ve değişen dünyanın gereksinimleri doğrultusunda gerçekleşmiştir. Çok şükür ki Recep Tayyip ERDOĞAN gibi bir liderimiz var, çok şükür ki AK Parti var ve AK Parti varsa hizmet var değerli hemşerilerim!’’ dedi.

Çıta, AK Parti’dir

AK Parti belediyelerinin belediyecilik anlayışını vatandaşlara doğru bir şekilde iletildiğini ifade eden SOFU ‘’Hizmet anlayışı AK Parti ile gelişti. Bugüne değin halkına, vatandaşına sırtını dönen, vatandaşla diyalogdan uzak duran, belediye kapılarını kapatanlar bugün hizmet diyor. Bizim sözümüz teminattır ve hiçbir zaman tutamayacağımız bir sözü de vermeyiz. Bu konuda geçmişimiz, Hendek’in son 16 yılı en büyük referansımızdır. Eğer birileri gönül yapmaktan bahsediyorsa, eğer birileri hizmet kelimesinden bahsediyorsa bunu AK Parti’ye borçludurlar.’’ İfadelerini kullandı.

‘İleriye Taşıyacağız’

Hendek halkının mahalle mahalle ihtiyaç ve isteklerinin farkında olduklarını ve projelerinin bu doğrultuda hazırlandığını söyleyen SOFU ‘’Biz mahallelerimizde ne eksik var biliyoruz. Mahallelimiz ne istiyor biliyoruz. Diyaloğa açığız. Hemşerilerimizin belediyeden istekleri neler, neler eksik kalmış, ne yapılmalı biliyoruz. Elbette değişen dünya ile birlikte insanlarımızın istek ve ihtiyaçları da değişiyor. İnsanlarımızın eğilimleri değişiyor. Biz projelerimizi bu konu da gerçekçi bir tavır ile ele aldık. Halkımız bizlerden daha farklı istekte bulunursa elbette bunları da hayata geçirmek için elimizden geleni yapacağız.’’ dedi.

Haber:  Ak Parti Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni

Yorumlar (8)
Tufan Ergöz 3 yıl önce
Havasını alır
Mevlüt Küçük 3 yıl önce
Aynı buz dolabı gibi kimseye slm vermez başkan olursa vay halimize havasından yanına varılmaz
Recai Öney 3 yıl önce
Sende belediye baskani.olacak kapasite yok bence.
Serkan Beriş 3 yıl önce
Kesinlikle.
Çamlıcalı 3 yıl önce
Biri vites mi dedik o vites R dir. İyi bakın vizyon yok misyon yok selam hiç yok.
Çamlıcalı1 3 yıl önce
Tamam ozaman senin vizyon ve misyonunu yaz okuyalım başkan ali Kemal sofu okadar
Çamlıca. lı 3 yıl önce
Hendek haber yetkilileri ne oldu yazdıklarım zorunuzamı gidiyorda yorumumu yayımlamıyorsunuz o vites r mi yapar d mi yapar 31 Mart akşamı görürsünüz a.k.sofu
Güler Eyüp 3 yıl önce
fikrinizi kendinize saklayınız bu şekilde konuşarak saygısızlığın anlamı yok bir insanın kişiliği kalakteri kimseyi ilgilendirmez günaha giriyorsunuz gıybet etmeyin seven var seviyen var oyunuzu ister verirsiniz ister vermediniz okadar.
25
açık