banner194

Yetiştirdiği öğrencileri Hocalarını unutmadı...

Hendek’te hocaların hocası diye bilinen Prof.Dr. İsmail Cerrahoğlu’nun, Erzurum ve Ankara İlahiyat Fakültesi’nde görev yaparken yetiştirdiği öğrenciler ziyaretine geldi.

Yetiştirdiği öğrencileri Hocalarını  unutmadı...

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle Hendek Devlet Hastanesinde tedavi gören İsmail Cerahoğlu’nu yetiştirdiği öğrencileri unutmadı.

Erzurum ve Ankara’dan Hendek’e gelen Prof.Dr. Halit Albayrak, Prof.Dr. Ahmet Nedim Sarısu, Doç.Dr. Esra Gözeler ve Dekan Yardımcısı Mesut Okumuş, hocaları Cerrahoğlu’na geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Önec Yenicami’de namaz kılan heyet daha sonra Hendek Devlet Hastanesine geçerek Başhekim Dr. Sedat Aydın, Hastane Müdürü Gökhan Eygi ve Osman Dinçer tarafından ağırlandılar.Öğrenciler hocalarının sağlık durumu hakkında bilgi aldılar.

Duygulu anların yaşandığı ziyarette konuşan Prof.Dr. Halit Albayrak, “Kasım ayında Ankara İlahiyat Fakültesinin 70. Kuruluş yıldönümünü kutlayacağız. Hocaların hocası ve onursal kurucumuzu bu günümüze davet ettik. Kendisini aramızda görmek istiyoruz” dedi. Cerrahoğlu’da, sağlığı el verirse katılacağını söyleyerek ziyaret için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER