Yeni İhaleyle Hendek de 19 taşınmaz daha satışa çıkacak…

İlçemiz Hendek Belediyesine ayit köylerde yer alan, büyükşehir yasasının yürürlüğe girmesi sonrasında, köylerin mahalleye dönüşmesi sonucunda belediye taşınmazları olarak ortaya çıkan, çeşitli vasıflardaki arazilerin satışlarına devam ediliyor…

Hendek Haber 08.12.2020, 15:06 08.12.2020, 15:37
Yeni İhaleyle Hendek de 19 taşınmaz daha satışa çıkacak…
© HENDEK HABER

HENDEK BELEDİYESİNDEN 16 ARALIK İHALE UYARISI

Hendek Belediyesi tarla vasfındaki 19 adet taşınmaz satışı için 16 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 10.00’dan itibaren ihaleye çıkıyor.

ATATÜRK PARKI İÇİ

Hendek Belediyesi, Devlet İhale Kanununa uygun, açık ve şeffaf bir şekilde ihalelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.  Bu kapsamda 2886 sayılı Devlet İhale kanunun 45.maddesi hükümleri çerçevesinde Aktefek, B.İhsaniye, Punabey ve Sofular mahallesinde 19 ayrı tarla için 16 Aralık Çarşamba günü Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah / Toplantı salonunda ihale gerçekleştirilecek.

Yeni İhalede Hendek 19 taşınmaz dah satışa çıkacak…

EMLAK VE İSTİMLAK

Konuyla alakalı yapılan bilgilendirmede, “İhaleye iştirak edecek özel veya tüzel kişilerin Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne; gerekli belgeleri tamamlayarak en geç 15.12.2020 Salı günü saat 16:30`a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İstekli olmaması durumunda ihaleler katılımcı olmadığı için yapılmamakta ve yeniden ihaleye çıkmak kaydıyla ileri tarihe ertelenmektedir. İhaleler yasal süre kapsamında ilan edilirken, sonuçlanan ve süreci devam ihalelerle ilgili tüm detaylar 2019 tarihinden itibarinden web adresindeki ihale rehberi kategorisinde açık bir şekilde sürekli yayınlanmaktadır. Ayrıca bilgi almak isteyen vatandaşlarımız Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir” denildi.

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (1)
Mustafa Yetim 1 yıl önce
Hay mahşAllah parsel parsel hayırlısı olsun
22
az bulutlu