Seyir Halinde Bir Anda alev aldı…

Gece vardiyasına gidecek olan çalışanları almak için Hendek Uzuncaorman Mahallesinden Hendek istikametine döndüğü sırada servis otobüsü D-100 karayolu üzerinde bir anda alev aldı…

Hendek Haber 12.04.2021, 01:06 12.04.2021, 01:15
Seyir Halinde Bir Anda alev aldı…
© HENDEK HABER

Gece vardiyasına gidecek olan çalışanları almak için Hendek Uzuncaorman Mahallesinden Hendek istikametine döndüğü sırada D-100 karayolu üzerinde bir anda alev aldı…

Hendek Uzuncaorman Mahallesi sınırlarında 21.41 sularında sıralarında  Y.G isimli kişinin yönetimindeki 54 S 2*** 3 plakalı otobüs yolcuları almak için Hendek istikametine doğru yöneldiği sırada, araç ile seyir halinde iken bir anda araçtan duman çıktığını fark etti.

Seyir Halinde Bir Anda alev aldı…

Duvanların artması sonucunda aracın alev alması nedeniyle Hendek itfaiye grup amirliğine bilgi verilmesinin ardından olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yanmakta olan otobüs’e müdahale ederek yangının daha da büyümeden söndürülmesini sağladı.

Yaşanan olay esnasında herhangi bir yaralanma olmazken, 54 S 2*** plakalı araçta maddi hasar meydana geldi. Otobüsün elektrik arızasından dolayı tutuştuğu belirlendi. 

Yorumlar (0)