Muhtar Hendek de yapılan o ihalenin iptal edildiğini açıkladı...

25 Ocak Saat 14:00'de Hendek Atatürk Parkı Nikah ve Kongre salonunda gerçekleştirilen Karaçökek mahallesindeki arsa için gerçekleştirilen ihalenin iptal olduğunu Mahalle muhtarı duyurdu…

Hendek Haber 30.01.2021, 13:42 30.01.2021, 15:35
Muhtar Hendek de yapılan o ihalenin iptal edildiğini açıkladı...
© HENDEK HABER

Yeşilvadi ( Karaçökek) Mahalle Muhtarı Süleyman Selman İhaleye günler kala 21 Ocak Cuma günü ihalenin iptali için Sakarya 1. İdare Mahkemesine başvuruda bulunmuştu.

Karaçökek mahallesinde açık teklif usulü nde gerçekleştirilen ihale ile  493 parsel nolu arazi , 324.000,00 lira muhammen bedelle ile satışa çıkarılmıştı. Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ın başkanlığında gerçekleştirilen ihaleye 7 istekli katılmıştı.

Gerçekleştirilen İhalenin 2.turunda çekişmeleri artırmalar ardından 330 bin lira ile Yeşilvadi Mahalle Sakini Mehmet Demirci’ye kalmıştı.

Muhtar Hendek de yapılan o ihalenin iptal edildiğini iddia etti…

Muhtar Süleyman Selman Sosyal Hesabından yapmış olduğu paylaşımda ihalenin iptal edildiğini şöyle açıkladı.

“Köyümüzde ihalesi olan yerin Baskanimizin yurtdisinda oldugu icin yanlis bilgilendirilmiştir. Baskanimizla görüşüp ihaleyi iptal etmiştir Yesil vadiye duyurulur herkese tesekkur ederim saygılarımla”

Şimdi ihalenin nasıl ve ne şekilde iptal edildiğini, gerçekleştirilen ihalenin iptal nedeni merak edilirken, ihalenin iptal edildiği ile ilgili olarak resmi bir açıklama henüz gelmedi.

Kazanılmış hakkı olan ihaleyi kazanan mahalle sakinin bu konuda hak iddia edip etmeyeceği merak ediliyor.

Gerçekleştirilen ihaleyi buradan izleye bilirsiniz.


 

Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı