Muhtar Duyurdu Hendek fiber internete kavuşuyor…

İlçemiz Hendek merkez ve mahallelerinde internet indirme ve yükleme hızlarının oldukça problem yaşanmaktaydı Yapılan girişimler sonrasında fiber internet altyapısının 2021 yılı içerisinde tamamlanacağı öğrenildi.

Hendek Haber 03.02.2021, 13:17 03.02.2021, 20:35
Muhtar Duyurdu Hendek fiber internete kavuşuyor…
© HENDEK HABER

İlçemiz Hendek merkez ve mahallelerinde internet indirme ve yükleme hızlarının oldukça problem yaşanmaktaydı Yapılan girişimler sonrasında fiber internet altyapısının 2021 yılı içerisinde tamamlanacağı öğrenildi

Uzun yıllar ilçede Telekom altyapısında çalışan Hendek Bayraktepe Muhtarı Kamil Karip ve Hendek Yeni Mahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli Sakarya Telekom Baş Müdürlüğüne yapmış oldukları ziyaret sonrasında Hendek ilçe genelinin fiber internet altyapısına buyıl kavuşacağının müjdesini verdi.

Gerçekleştirilen ziyarette 15.02.2021 tarihinde ilçe merkezinden başlamak üzere , 2021 Nisan sonuna kadar ilçe merkez mahalleleri, yıl sonuna kadar kırsal mahalleleri de kapsayacak şekilde altyapı çalışmalarının tamlanacağının müjdesini aldılar.

Yorumlar (2)
Mahmutbey 9 ay önce
Mahmuybey mah de gelicek mi
hendekli 9 ay önce
yeni mahallede hatların eski olmasından dolayı 16 mb.olan interneti hala 8 mb.kullanıyoruz buda zaman zaman kopmalara neden oluyor bir an evvel yenilenirse çok iyi olur.
15
az bulutlu