Muhtar Ayvaz Hendek'te Adaylığını açıkladı...

İlçemiz Hendek Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz, Hendek Tüm Muhtarlar Derneği Başkanlığına aday olduğunu, bugün vermiş olduğu kahvaltılı toplantı ile açıkladı.

Hendek Haber 17.07.2020, 17:59 17.07.2020, 18:50

Özel bir kafeterya nın ikinci katında gerçekleştirilen toplantıya, İlçemiz Hendek’in çeşitli mahallerinden yaklaşık 60 muhtarın katılımıyla gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz , Hendek Muhtarlar Derneği Başkanlığına aday olduğunu belirterek, tüm muhtar meslektaşlarını katılımlarından dolayı teşekkür ederek şöyle bir konuşma yaptı.

Ayvaz Konuşmasında Şunları Belirtti ; “Allah Razı olsun, böyle bir toplantıya ihtiyacımız vardı, patlamadı, korona virüsü, ama bugüne şükür, bir aradayız, cenabı allah öncelikle işlerimizi güçlerimizi hayırlı eylesin, şu an üç tane adayız, emin abi, kadir abi, ben de burda bişey farketmiyor, kazanan biz olacağız muhtarlar olarak, hayırlısı neyse onu eylesin , geldiğiniz için çok çok teşekkür ederim hepimizden allah razı olsun dedi ve ekledi, Valimiz Cuma namazını Hendek’te kılacak, ardından dikmene çıkacak, gelmek isteyenler buyursun gelsin…” dedi.

Muhtar Ayvaz Hendek'te Adaylığını açıkladı...

Kahvaltıya Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Hendek İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Bel, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula , Sakarya Arıcılar Birliği Başkanı Mustafa Ör’ün yanı sıra Dernek Seçimlerine Aday olduğunu belirten üçüncü aday Kadir Yağlı ve çok sayıda muhtar katıldı.

Muhtar Ayvaz Hendek'te Adaylığını açıkladı...

Muhtar Ayvaz Hendek'te Adaylığını açıkladı...

Tüm Adaylara Başarılar dileyen Muhtar Menderes Ayvaz, İkinci Dönemdir Hendek Dikmen Mahalle Muhtarlık görevini sürdürmekte.

Korona virüs nedeniyle düzenlenecek kongre iptal edilmişti. Yeni Kongre tarihinin belirlenme çalışmalarının sürdürüldüğü öğrenildi.

Yorumlar (0)