Kadifekale ve Güneyköy yolları asfaltlandı...

asfalt ekipleri çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Hendek ilçesinin Kadifekale Mahallesi ile Güneyköy Mahallesi arasında kalan 6 buçuk kilometrelik kısmında çalışmalar devam ediyor.Şanslı köylerden olan Dikmen Grup yolu üzerinde bulunan köy yolları asfaltlandı darısı ilçe merkezinde bulunan mahallelere....

Hendek Haber 19.08.2019, 19:14 19.08.2019, 19:31
Kadifekale ve Güneyköy yolları asfaltlandı...

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde asfalt yenileme çalışmaları devam ediyor.

Bu kapsamda Hendek İlçesinin Kadifekale ile Güneyköy mahalleleri arasında bulunan 6 buçuk kilometrelik yolda çalışmalar devam ediyor. Planlanan program dâhilinde Hendek’te bulunan 6 buçuk kilometre uzunluğundaki grup yolunda toplamda 6 bin 500 ton sıcak asfalt kullanılacak. 2 buçuk kilometrelik kısmı tamamlanan yol kısa zamanda bitirilecek.

Yol Bakım Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada “Asfalt çalışmalarımız belirlenen program dâhilinde devam edecektir. Ekiplerimiz asfalt ihtiyacı olan her mahalle ve sokak için yoğun bir mesaiyle çalışıyorlar” ifadelerinde bulundu.  

Kaynak: Haber : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (5)
Sema Arslanoğlu 2 yıl önce
Emeği geçenlere tşk ederim. Kadifekaleli olarak, Allah razı olsun.
Bilge Kaan 2 yıl önce
Bir HENDEKLİ olarak Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın EKREM YÜCE'ye çok teşekkür ederim????????????????????????
Coşkun Omurtay 2 yıl önce
Bi yeşil vadinin yolunu haber yapamadın al sana bomba gibi haber
Sinan Güler 2 yıl önce
Sizin asfaltiniz sadece aksu göksu kadife kale yesil vadinin yolu 17 senedir bekliyo acaba ne zaman yapcaksiniz asfalt yapmicaksaniz cikin adam gibi soleyin yapilmicsk diye bu haberi yapan arkadaslara da sesleniyorum gelin bu yoluda cekinde haber yapin belki sesimizi birileri duyar
Cengiz Der 2 yıl önce
Göksuya yokmu bu asfalt dediginiz şeyden
15
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı