banner194

Kadifekale ve Güneyköy yolları asfaltlandı...

asfalt ekipleri çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Hendek ilçesinin Kadifekale Mahallesi ile Güneyköy Mahallesi arasında kalan 6 buçuk kilometrelik kısmında çalışmalar devam ediyor.Şanslı köylerden olan Dikmen Grup yolu üzerinde bulunan köy yolları asfaltlandı darısı ilçe merkezinde bulunan mahallelere....

Kadifekale ve Güneyköy yolları asfaltlandı...

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde asfalt yenileme çalışmaları devam ediyor.

Bu kapsamda Hendek İlçesinin Kadifekale ile Güneyköy mahalleleri arasında bulunan 6 buçuk kilometrelik yolda çalışmalar devam ediyor. Planlanan program dâhilinde Hendek’te bulunan 6 buçuk kilometre uzunluğundaki grup yolunda toplamda 6 bin 500 ton sıcak asfalt kullanılacak. 2 buçuk kilometrelik kısmı tamamlanan yol kısa zamanda bitirilecek.

Yol Bakım Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada “Asfalt çalışmalarımız belirlenen program dâhilinde devam edecektir. Ekiplerimiz asfalt ihtiyacı olan her mahalle ve sokak için yoğun bir mesaiyle çalışıyorlar” ifadelerinde bulundu.  

Haber : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 19:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sema Arslanoğlu
Sema Arslanoğlu - 7 ay Önce

Emeği geçenlere tşk ederim. Kadifekaleli olarak, Allah razı olsun.

Bilge Kaan
Bilge Kaan - 7 ay Önce

Bir HENDEKLİ olarak Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın EKREM YÜCE'ye çok teşekkür ederim????????????????????????

Coşkun Omurtay
Coşkun Omurtay - 7 ay Önce

Bi yeşil vadinin yolunu haber yapamadın al sana bomba gibi haber

Sinan Güler
Sinan Güler - 7 ay Önce

Sizin asfaltiniz sadece aksu göksu kadife kale yesil vadinin yolu 17 senedir bekliyo acaba ne zaman yapcaksiniz asfalt yapmicaksaniz cikin adam gibi soleyin yapilmicsk diye bu haberi yapan arkadaslara da sesleniyorum gelin bu yoluda cekinde haber yapin belki sesimizi birileri duyar

Cengiz Der
Cengiz Der - 7 ay Önce

Göksuya yokmu bu asfalt dediginiz şeyden

SIRADAKİ HABER