banner194

İhtiyaç sahibi iki ailenin imdadına Hendek Belediyesi koştu

Hendek Belediyesi, Soğuksu ve Kazımiye Mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi iki ailenin evinin tüm tadilatlarının yapılacağını ve ihtiyaçlarının karşılanacağını duyurdu.

İhtiyaç sahibi iki ailenin imdadına Hendek Belediyesi koştu

HEMEN HAREKETE GEÇİLDİ

İhtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam eden Hendek Belediyesi, Başkan Turgut Babaoğlu’nun talimatıyla iki yeni çalışma daha başlattı. Vatandaşlar tarafından iletilen iki ayrı konu hakkında Başkan Babaoğlu’nun araştırma talimatı vermesinin ardından Hendek Belediyesi harekete geçti. Talimat üzerine Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk, belediye meclis üyeleri,  belediye ekipleri, BBP Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve kadınlar inceleme yaptı. 

SICAK YEMEK VERİLECEK

Soğuksu ile Kazımiye mahallesinde belirlenen adreslere giden Öztürk ve beraberindeki heyet evin acilen tadilata alınmasını kararlaştırdı.  Öztürk, “Başkanımızın talimatı doğrultusunda belirlenen iki adreste inceleme yaptık. Hemşerilerimizin zor şartlar altında yaşadığını görünce kahrolduk. İki ayrı evin tüm tadilatı yapılacak ve ev eşyaları temin edilerek ailemize teslim edilecek. Ayrıca kişisel ihtiyaçlar,  ev temizliği, sağlık desteği ve sıcak yemek yardımları da olacak. Hendek’te kimse çaresiz ve yalnız değildir” dedi.

Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER